Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Молоді вчені ЗНУ підвищили кваліфікацію завдяки EDUPRO

Молоді вчені ЗНУ підвищили кваліфікацію завдяки EDUPRO

Молоді вчені ЗНУ підвищили кваліфікацію завдяки EDUPRO
12.06.2024 10:36 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет рада молодих учених підвищення кваліфікації

З 11 квітня до 6 червня в онлайн-форматі тривав курс підвищення кваліфікації EDUPRO. ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) активно долучився до проєкту.

 

Програму підвищення кваліфікації пройшли представники Ради молодих вчених Запорізького національного університету, зокрема, голова ради вишу, завідувач лабораторії клітинної та організменної біотехнології Науково-дослідної частини ЗНУ Руслан Амінов.

Він розповів, що EDUPRO – безкоштовна програма підвищення кваліфікації викладачів від компанії SoftServe. Вона розрахована для педагогів, складається з 7 онлайн-семінарів, кожен з яких присвячений розвитку основних навичок спілкування. У сучасному прогресивному середовищі ці навички мають вирішальне значення для ефективного спілкування, сприяння критичному мисленню та створення інноваційної навчальної атмосфери, що є життєво важливим для успіху та цілісного розвитку учнів.

Крім того, за словами вченого, ця програма дозволяє отримати інсайти світових освітніх трендів і практик; членство в міжнародній спільноті педагогів і спілкування з колегами з Європи та Латинської Америки; можливості та ресурси професійного розвитку; визнання та сертифікація після завершення програми.

Відомо, що інформаційними партнерами проєкту стали Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти, Національний Еразмус+ офіс, Рада молодих вчених при МОН України.

Рада молодих учених ЗНУ

Стежте за новинами також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини