Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Трудовий колектив ЗНУ затвердив склад нової Вченої ради

Трудовий колектив ЗНУ затвердив склад нової Вченої ради

Трудовий колектив ЗНУ затвердив склад нової Вченої ради
12.06.2024 13:31 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Факультети Коледжі та філії ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет конференція Трудового колкективу Вчена рада профспілка ЗНУ

11 червня в Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулася Конференція трудового колективу. На її порядку денному було два питання. Перше стосувалося затвердження виборних представників та нового складу Вченої ради вишу. Друге – внесення змін до Колективного договору між адміністрацією і первинною профспілковою організацією ЗНУ на 2023-2025 роки.

Доповідаючи щодо першого питання, перший проректор Олександр Бондар звернув увагу на вимоги до складу Вченої ради університету за Законом України «Про вищу освіту» (ст. 36), за Статутом Запорізького національного університету (п. 6.1.). Також він нагадав про критерії відбору кандидатів до складу нової Вченої ради вишу, кожен з яких оцінений певною кількістю балів. Ця система критеріїв має на меті забезпечити оновлену ВР ЗНУ кваліфікованими та мотивованими членами, що забезпечать якісну й ефективну роботу її комісій. Їх, власне, п’ять: з освіти та навчально-методичної роботи; з науки та питань академічної доброчесності; з міжнародної, грантової та проєктної діяльності; з правових, кадрових та гуманітарних питань; з фінансово-економічних та соціальних питань. До складу нової Вченої ради університету увійде 70 осіб. Делегати Конференції трудового колективу підтримали рішення затвердити кандидатури виборних представників до її складу, розробити та затвердити оновлене Положення про Вчену раду ЗНУ. Також за рішенням зібрання мають бути сформовані її постійні комісії, як і скоригований склад Конференції трудового колективу Запорізького національного університету.

Щодо другого питання, про яке доповідав ректор Микола Фролов, делегати зібрання підтримали рішення виплачувати гроші штатним НПП вишу за ефективне наукове керівництво аспірантами і докторантами (з розрахунку 35 годин на рік погодинної оплати праці за одного аспіранта і докторанта). Виплати робитимуть щомісяця з 1 вересня до 31 грудня цього року. Цією інформацією було вирішено доповнити пункт 4.10 розділу 4 «Встановлення гарантій, компенсацій і пільг» Колективного договору між адміністрацією і первинною профспілковою організацією ЗНУ на 2023-2025 роки.


ФОТОГАЛЕРЕЯ (Володимир Лініков)
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU/posts/pfbid0zJkEXrMbmZeNrfgoW1D69heKFJA2U6zzniyqsGxVjuLHDm3aRGgV2k1b31v123uPl?rdid=TSi82AcHUp3hgs2z

Стежте за подіями вишу також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини