Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Партнерство юридичного факультету ЗНУ з професорами Барселони триває

Партнерство юридичного факультету ЗНУ з професорами Барселони триває

Партнерство юридичного факультету ЗНУ з професорами Барселони триває
13.06.2024 09:48 Все Головні новини Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет юридичний факультет правнича школа закордонне барселонське партнерство

Вже доброю традицією другий рік поспіль для правників ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) стало проведення щомісяця зустрічей із професорами Університету Барселони (Королівство Іспанія). Не став винятком і червень.

 

Дванадцятого червня науковці та здобувачі юридичного факультету Запорізького національного університету разом із колегами ще з п’яти закладів вищої освіти мали унікальну можливість зустрітися із талановитою науковицею. Нурія Пумар – знана в світі фахівчиня з трудового права. Докторський ступінь професорка отримала в Університеті Помпеу Фабра у 1999 році. Відомо, що вона є однією з небагатьох випускниць, яка отримали диплом із відзнакою в галузі європейського права. Праці професорки є невід’ємним складником обов’язкових навчальних джерел, які рекомендують здобувачам для опанування навчальних дисциплін трудового блоку у всіх без винятку європейських правничих школах.

Проблематика регулювання відносин праці, допуск особи до трудової діяльності, захист прав працівника, ефективна та справедлива модель оплати праці, заходи стимулювання – ці та інші питання є предметом поглибленого дослідження Нурії Пумар і членів її наукової школи. Вона вже впродовж тривалого часу очолює Комісію з питань рівності на юридичному факультеті Університету Барселони. До слова, є і представницею Університету Барселони в складі робочої групи з гендерних питань Ліги європейських дослідницьких університетів (LERU). І саме питання гендерної дискримінації у сфері зайнятості були предметом фахового обговорення під час зустрічі професорки з представниками українських правничих шкіл. Професорка  детально зупинилася на аналізі останніх змін у врегулюванні питань протидії гендерній дискримінації у сфері зайнятості в міжнародному та європейському праві, запропонувала учасникам для дискусії тематичні матеріали судової практики. Присутні вивчили і експерті висновки результатів їх розгляду, із акцентом на позицію кожної зі сторін та аргументацію судових органів.

Представники Запорізької правничої школи змогли не тільки збагатити свій професійний арсенал знань, але й долучитися до фахової дискусії із носієм професійної англійської мови, «прокачати» свої мовні компетентності. Юридичний факультет подякував партнерам за підтримку і висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю.

Юридичний факультет

Стежте за новинами також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини