Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Робоча група факультету соціальної педагогіки та психології представила ЗНУ на міжнародній зустрічі

Робоча група факультету соціальної педагогіки та психології представила ЗНУ на міжнародній зустрічі

Робоча група факультету соціальної педагогіки та психології представила ЗНУ на міжнародній зустрічі
17.06.2024 10:23 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет факультет соціальної педагогіки психології міжнародна діяльність дослідження інноваційної педагогічно-психологічної освіти

Представники Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) взяли участь у робочій зустрічі в межах проєкту «Посилення можливостей українських академічних працівників в інноваційній педагогічно-психологічній освіті та дослідженнях». Захід відбувся з 10 до 12 червня у Трускавці. Організував зустріч Університет імені Масарика (Чехія). Цей проєкт реалізується в співпраці з українськими партнерами. Його фінансово підтримало й Міністерство закордонних справ Чеської республіки в межах співпраці з розвитку.

 

Робочу групу факультету СПП склали декан факультету, професорка Ольга Пономаренко, завідувачка кафедри соціальної педагогіки та спеціальної освіти, професорка Наталія Заверико, доцентка кафедри дошкільної та початкової освіти Сиваш Сніжана, доцентка кафедри психології Леся Залановська та заступниця декана з міжнародної роботи, доцентка кафедри психології Наталія Мосол. На зустрічі учасники мали можливість ознайомитися з актуальними питаннями, які стосуються сучасної освітньої сфери. Йшлося й про широкий спектр тем, спрямованих на впровадження новітніх методик та стратегій у психолого-педагогічну практику ЗВО. Так, з актуальними темами «Проблемна поведінка, пов’язана із залежностями; нові види залежностей» та «Профілактика синдрому вигорання: стратегія та інструменти для сталого виконання педагогічної професії» виступив доктор філософії Алоіс Данєк. Теми «Якісні дослідницькі методи – презентація методології та результатів», «Духовна грамотність як інструмент будування витривалості суспільства» представив доктор філософії Міхал Черний.

Докторка філософії педагогічного факультету університету Масарика Ленка Ґулова та координаторка проєкту Зденка Вагнерова модерували роботу з розробки навчального курсу та дослідження, які реалізують у міжнародній співпраці. Результатом напрацювань буде впровадження в освітній процес ЗВО курсу «Педагогічно-психологічна робота з учнями у складних життєвих ситуаціях». Учасники мали можливість обговорити актуальні питання реалізації проєкту та отримали сертифікати участі. Ця цікава та плідна зустріч стала важливим кроком в імплементації освітніх інновацій та підвищення якості освіти.

До слова, серед учасників були робочі групи Університету Григорія Сковороди в Переяславі, Державного вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університет», Української інженерно-педагогічної академії, Полтавського національного педагогічного університету імені В. Короленка.

Факультет СПП

Стежте за новинами також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини