Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ взяв участь в акції «Один студент – одна книжка для Херсона»

ЗНУ взяв участь в акції «Один студент – одна книжка для Херсона»

ЗНУ взяв участь в акції «Один студент – одна книжка для Херсона»
17.06.2024 16:12 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет центр культури комунікацій книги херсонцям

Днями в Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) завершився проєкт «Один студент – одна книжка для Херсона». Взяти у ньому участь студенти, викладачі, спіробітники вишу змогли ще в березні, коли він стартував. Ініціатива цієї акції належала виникла керівниці департаменту реалізації гуманітарної політики Херсонської обласної військової адміністрації Віолетті Царьковій. Мета проєкту – забезпечення дітей і студентів найрізноманітнішою літературою в укриттях.

 

«Ми розпочали акцію, зробили великий допис і розповсюдили його серед студентів, співробітників та відділів нашого університету", – зазначила керівниця Центру культури та комунікацій ЗНУ Юлія Янько. Викладачі та студенти активно долучилися до збору книг, серед яких було чимало підручників з психології, логопедії, а також дитячої літератури. Факультет соціальної педагогіки та психології (СПП) приніс багато книжок, особливо дитячої літератури. Крім того, Рада молодих вчених та пресслужба ЗНУ активно ділилися найрізноманітнішою літературою. Варто зазначити, що російськомовні книжки здали на макулатуру, а отримані кошти спрямували на закупівлю додаткових українськомовних книжок. «Ми зібрали величезні коробки, понад сто книжок здали на макулатуру і кошти відправили на підтримку цієї акції», – зазначила Юлія Янько. У результаті акції було зібрано близько 500 книг. Дев'ять великих коробок із книжками відправили до Херсона, де їх розподілять між укриттями. Департамент реалізації гуманітарної політики Херсонської області пообіцяв прозвітувати про отримані книжки та їхнє використання. Також він планує висловити подяку ректору ЗНУ Миколі Фролову за організацію та проведення акції.

 

Михайло Кемкін, Дар’я Хоменко

факультет журналістики

 

Стежте за новинами також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини