Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На математичному факультеті відбулась зустріч студентів із співзасновником ІТ-компанії Whidegroup

На математичному факультеті відбулась зустріч студентів із співзасновником ІТ-компанії Whidegroup

На математичному факультеті відбулась зустріч студентів із співзасновником ІТ-компанії Whidegroup
18.06.2024 08:46 Все Головні новини Факультети Математичний ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет математичний факультет кафедра програмної інженерії стейкхолдери

Чотирнадцятого червня на математичний факультет завітав співзасновник ІТ компанії Whidegroup – Антон Жук. До зустрічі в онлайн форматі приєднались студенти ОПП «Програмна інженерія» та ОПП «Інженерія програмного забезпечення» ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University).

 

Під час заходу гість розповів про розробку рішень у галузі електронної комерції, а також про свій кар'єрний шлях. Розглянули присутні і такі технічні питання, як використання фреймворків, застосування технологій інтелектуального аналізу даних. А ще зустріч присвятили порадам для здобувачів, які шукають роботу. Це і рівень володіння саме англійською мовою, і приділення уваги фундаментальним дисциплінам (наприклад, Алгоритми і структури даних, Дискретна математика), і наявність власних або колективних проєктів, і середній бал в документі про освіту. Всі ці чинники значно підвищують конкурентноспроможність здобувачів на сьогоднішньому ринку праці. Серед іншого Антон Жук дав декілька порад щодо проходження співбесід, як-от: ознайомитись з діяльністю компанії; уважно читати опис вакансії; чітко проаналізувати вимоги до вакансій, а саме рівень володіння тими чи тими технологіями, а також власну спроможність у швидкі терміни опанувати те чи те програмне забезпечення. Фахівці підкреслили, що все більше компанії звертають увагу не тільки на технічний рівень здобувачів, а й на навички комунікації, критичного мислення.

Серед розглянутих під час сесії питання-відповіді звучали тези про складнощі, з якими стикаються новачки ІТ-галузі у 2024 році, про найбільш популярні тренди, наскільки часто потрібно підвищувати власну кваліфікацію, поради щодо створення резюме, які курси краще закінчувати та багато інших питань.

Наприкінці зустрічі студенти та викладачі кафедри програмної інженерії подякували гостю за цікаву та плідну зустріч

Математичний факультет

Стежте за новинами також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

Схожі новини