Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Дружба та плідна співпраця ФІФ і школярства гімназії 46 розпочалися

Дружба та плідна співпраця ФІФ і школярства гімназії 46 розпочалися

Дружба та плідна співпраця ФІФ і школярства гімназії 46 розпочалися
18.06.2024 15:28 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Іноземної філології ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет міжнародна діяльність факультет іноземної філології вступ-2024 відділ доуніверситетськї підготовки профорієнтації працевлаштування

Викладачі факультету іноземної філології проводять активну профорієнтаційну роботу не лише серед випускників загальноосвітніх закладів, але й для учнів інших класів. Адже їхні прагнення готуватися до вступу заздалегідь досить часто є не менш яскраво сформовані.

 

Нещодавно завдяки ФІФ учні 10 класу Запорізької гімназії № 46 мали можливість ознайомитися з сучасними тенденціями викладання англійської мови. Заступниця директора гімназії Людмила Колесник і заступниця декана ФІФ з профроботи Оксана Шевчук організували два заходи для реалізації цієї мети. Онлайн-зустріч з учнями передбачала майстер-клас з англійської мови від викладачки кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови Маргарити Сєдакової. А ось екскурсію факультетом іноземної філології провели вже в офлайн-форматі.

Учні 10 класу із класним керівником Людмилою Скляр відвідали факультет іноземної філології Запорізького національного університету.Тут їх гостинно зустріли заступниця декана ФІФ з навчальної роботи Катерина Василина, представниці Студентської ради факультету Валерія Закутська та Єлизавета Садова, а також – завідувач навчальної лабораторії мультимедійних засобів Віктор Кусаков. Учні відвідали аудиторії, призначені для викладання окремих аспектів іноземної мови (фонетики, граматики, розмовної практики); аудиторії, де навчаються студенти освітньої програми «Середня освіта (англійська мова)»; аудиторію Клода Моне для вивчення французької мови , аудиторію для навчання сучасним методам викладання іноземних мов і спеціалізовану аудиторію для викладання американського варіанта сучасної англійської мови.

Учні із захопленням прослухали розповідь про історію створення факультету, весь його діапазон іноземних мов, викладання яких забезпечується викладачами ФІФ, поспілкувалися з активними студентами, побачили нагороди і призи, які здобула студентська спільнота та обмінялися важливими контактами. А ще молодь запросили долучитися до життя факультету іноземної філології у соцмережах. Початок теплого дружнього спілкування та плідної співпраці було покладено досить плідно, системно та креативно!

Факультет іноземної філології

Стежте за новинами також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини