Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускники коледжів знайомилися з економічним факультетом вишу

Випускники коледжів знайомилися з економічним факультетом вишу

Випускники коледжів знайомилися з економічним факультетом вишу
19.06.2024 13:33 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет економічний факультет вступ-2024 відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування гідроенергетичний коледж фаховий коледж бізнесу харчових технологій

Вісімнадцятого червня 2024 економічний факультет Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) провів два потужних профорієнтаційних заходи – зустрічі із випускниками ВСП «Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ» та ВСП «Фаховий коледж бізнесу та харчових технологій ЗНУ»

 

Від економічного факультету були присутні в.о. декана економічного факультету, професорка Валентина Гельман, заступниця декана з профорієнтаційної роботи Валерія Тимошик, завідувачка кафедри фінансів, банківської справи та страхування, професорка Алла Череп, професорка Юлія Огренич, завідувачка кафедри обліку і оподаткування, професорка Неля Проскуріна, доцентка кафедри Наталія Сейсебаєва, доцентка кафедри управління персоналом і маркетингу Вікторія Малтиз.

Викладачі факультету ознайомили випускників коледжів, які навчаються за освітніми програмами «фінанси і кредит», «облік і аудит», «маркетинг» із напрямами підготовки за цими спеціальностями вже на базі університету. Підкреслили на заході і актуальність обраних спеціальностей на сучасному ринку праці. Відзначили викладачі, що всі студенти економічного факультету після завершення навчання в університеті обов’язково працевлаштовуються за фахом nому, що факультет плідно працює із стейкхолдерами протягом усього періоду навчання студентів. І роботодавці мають змогу обирати майбутніх працівників уже під час проходження виробничої практики.

Звернули увагу на академічну мобільність студентів факультету. Багато студентів проходять стажування в університетах Польщі та Британії за рахунок виграних грантів. Також повідомили молоді про наукову діяльність студентського товариства економічного факультету. Багато студентів мають грамоти, сертифікати та нагородження за участь у всеукраїнських та міжнародних олімпіадах, конкурсах наукових робіт.

Наприкінці зустрічі представники факультету побажали успіхів випускникам коледжів при здачі НМТ та випускних екзаменів і висловили надію побачити їх у вересні в лавах університету на економічному факультеті Запорізького національного університету в якості студентів.

Заступниця декана економічного факультету з профорієнтаційної роботи Валерія Тимошик

Стежте за новинами також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини