Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Координаційні збори Рад молодих учених та Наукових товариств студентів, аспірантів і докторантів вишів вперше відбулися саме в ЗНУ

Координаційні збори Рад молодих учених та Наукових товариств студентів, аспірантів і докторантів вишів вперше відбулися саме в ЗНУ

Координаційні збори Рад молодих учених та Наукових товариств студентів, аспірантів і докторантів вишів вперше відбулися саме в ЗНУ
19.06.2024 14:55 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет Рада молодих вчених координаційні збори наукові товариства студентів аспірантів докторантів

Вісімнадцятого червня за ініціативою голови Ради молодих вчених Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) Руслана Амінова в змішаному форматі відбулися перші в регіоні Координаційні збори Рад молодих учених та Наукових товариств студентів, аспірантів і докторантів Запорізької області та інших міст.

 

Близько 60 колег відгукнулися на ініціативу співдії, єднання задля пошуку механізмів, інструментів сприяння реалізації інтелектуального, творчого потенціалу молодих вчених. Вшанувавши пам'ять хвилиною мовчання тих захисників і захисниць, волонтерів і волонтерок, цивільних, які загинули внаслідок російської агресії, об’єднавшись в урочистій злуці під час гімну України, ком’юніті однодумців відкрили нову сторінку залучення молодих вчених Запорізького регіону у партнерські контексти за модераторства заступниці Ради молодих вчених ЗНУ Вікторії Ковпак і секретаря Ради Ганни Чорної. Геннадій Васильчук, проректор з наукової роботи ЗНУ, привітавши учасників і подякувавши всім за спільнодію, закцентував увагу на роботі Координаційної ради як нетворкінгу.

Дієвими та ефективними лайфхаками в організації роботи Координаційної ради поділилася Олеся Ващук, голова Ради молодих учених при МОН України. Кристина Павлова, головна фахівчиня Департаменту освіти і науки ЗОДА, засвідчила оптику державних управлінських інституцій на підтримку науки для відбудови Запорізького регіону у воєнний та повоєнний час. Дмитро Арабаджиєв, начальник науково-дослідної частини ЗНУ, завважив на перспективах проєктної діяльності молодих вчених у міждисциплінарних втіленнях. Руслан Амінов як голова Ради молодих вчених ЗНУ та Ольга Руднік як голова Наукового товариства студентів, аспірантів і докторантів презентували гідні напрацювання своїх команд.

Секретар Ради молодих вчених та Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Мелітопольського державного педагогічного університету (МДПУ) імені Богдана Хмельницького Анастасія Сухомлінова та голова РМВ МДПУ імені Богдана Хмельницького Олександр Кирієнко вкотре переконали всіх присутніх у незламності мелітопольських науковців. Активну діяльність та непересічні здобутки Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів, молодих учених і спеціалістів Національного університету «Запорізька політехніка» презентував голова його Ради молодих учених і спеціалістів Сергій Лещенко та його присутні колеги. Особливо наснажливою була доповідь регіонального координатора-асоційованого члена Ради молодих учених при МОН України Анастасії Зеркаль, яка на прикладі власних успішних кейсів взаємодії з РМУ при МОН України продемонструвала можливості взаємодії з Радою та Євродок (Європейською Радою аспірантів та молодих учених):

https://www.eurodoc.net

«Університет – це не стіни, а люди» – гасло ректора Бердянського державного педагогічного університету засвідчили голова РМУ БДПУ Анастасія Попова та її колеги під час презентації «Запорізьке регіональне представництво в Раді молодих учених при Міністерстві освіти і науки України». Напрями діяльності, зокрема з міжнародними інституціями, Координаційної ради з наукової роботи студентів, молодих вчених Запорізького державного медикофармацевтичного університету презентувала секретар Ради Олена Попазова. Потужним голосом студентства стала представниця Наукового товариства студентів, аспірантів та молодих вчених Хортицької національної академії Діана Гурц. Міжрегіональний дискурс презентували голова Ради молодих учених Криворізького державного педуніверситету Галина Алєка, голова Ради молодих учених Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Юлія Соловей, голова Ради молодих вчених та здобувачів вищої освіти Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного Олександр Сокот.

Відкритість діалогу всіх учасників, щирість обговорення спільних проблем, уболівання за перспективи взаємодії вибудували обнадійливу візію подальшої співпраці.

Більше світлин заходу за покликанням:

https://drive.google.com/drive/folders/1PX4wW451Js5bAhzP6E4w6qgjV60hF7K_

Лінк на матеріал про захід на офіційній сторінці ФБ Ради молодих учених при МОН України:

https://www.facebook.com/share/p/xbRwfRdFZCgfGQvn/

Вікторія Ковпак,

докторка наук із соціальних комунікацій, професорка

Стежте за новинами також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини