Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Головою нової Вченої ради ЗНУ обрали Миколу Фролова

Головою нової Вченої ради ЗНУ обрали Миколу Фролова

Головою нової Вченої ради ЗНУ обрали Миколу Фролова
21.06.2024 08:38 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Факультети Коледжі та філії ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет вчена рада вибори голови

20 червня відбулося перше засідання Вченої ради Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) нової каденції. На порядку денному питань було небагато й усі вони були важливими та ключовими для продуктивної роботи ВР вишу.

На засіданні затвердили Положення про Вчену раду Запорізького національного університету, перелік її постійних комісій і обрали голову та його заступника. За результатами таємного голосування абсолютна більшість виборців підтримала Миколу Фролову як голову Вченої ради. Саме він керуватиме роботою цього колегіального органу управління ЗНУ впродовж наступних п’яти років. Заступником голови Вченої ради вишу став Олександр Бондар. Вчена секретар Оксана Проценко доповіла про перелік постійних комісій, до роботи яких долучатимуться представники ВР з огляду на власні компетенції, сферу інтересів, бажання бути корисним саме в певній діяльності. Власним рішенням Вчена рада затвердила такий перелік: комісія з освіти та навчально-методичної роботи; комісія з науки та питань академічної доброчесності; комісія з міжнародної, грантової та проєктної діяльності; комісія з правових, кадрових та гуманітарних питань; комісія з фінансово-економічних та соціальних питань. Микола Фролов доповів про участь Запорізького національного університету в експерименті Міністерства освіти і науки України щодо розвитку автономії деяких закладів вищої освіти. Наш виш представлятиме в ньому схід держави. Вчена рада ЗНУ підтримала пропозицію МОН нашому вишу взяти участь в експерименті, а також доручила Миколі Фролову узгодити й опрацювати всі питання, пов’язані з цим.

Стежте за подіями вишу також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини