Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відзначили нагородами найактивніших у профорієнтації

У ЗНУ відзначили нагородами найактивніших у профорієнтації

У ЗНУ відзначили нагородами найактивніших у профорієнтації
21.06.2024 09:59 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет відділ доуніверситетськох підготовки профорієнтації працевлаштування підготовка іміджевого видання Consūmor aliis inserviendo незламні освітяни Запорізького краю

Особливо активні в роботі зі школами та самими вчителями співробітники ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) отримали грамоти та подяки від ректора. Вагомим результатом профорієнтаційної діяльності цього навчального року також стала підготовка іміджевого видання «Consūmor aliis inserviendo: незламні освітяни Запорізького краю».

Микола Фролов подякував усім присутнім за ктивність і бажання працювати на благо університету: «Ви займаєтесь тією роботою, яка є стрижнем усієї управлінської ланки. Я передусім хотів би вам подякувати за те, що ви робите, і, головне, не просто робите, а маєте результати. Результати вступної кампанії останніх років! Профорієнтаційний напрямок роботи, яким ви опікуєтеся, нині найважливіший в управлінській структурі нашого університету. Так тримати!» Проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура переконаний, що профорієнтаційна робота впродовж року трималася на найвищому рівні.

Начальниця відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Галина Микитів додала: «Ми відзначаємо на рівні ректорату важливість нашої профорієнтаційної роботи, адже кожен і кожна з вас усвідомлює її необхідність у складних сучасних умовах. Школярі вкрай потребують того інформування, яке ми їм надаємо. Ми показали, що можемо різнопланово працювати з учнівською молоддю. Тому сьогодні ми залюбки відзначаємо всіх тих, хто найактивніше працював у профорієнтації та над книгою «Незламні освітяни».

Тож, грамоти від ректора за активну профорієнтаційну діяльність, успішне проведення іміджево-презентаційних заходів, популяризацію ЗНУ отримали заступники деканів/ директора з профорієнтаційної роботи та співробітники відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування. Це – Валерій Горбань (біологічний факультет), Тетяна Іванець (факультет журналістики), Валерія Тимошик (економічний факультет), Олена Андрющенко (факультет СПП), Ірина Савченко (факультет історії та міжнародних відносин), Оксана Шевчук (ФІФ), Марина Гречнєва (математичний факультет), Рита Вязова (факультет менеджменту), Анна Руднєва (ФСУ), Олена Бессарабова (факультет фізичного виховання, здоров’я та туризму), Ірина Бакаленко (філологічний факультет), Інна Болокан (юридичний факультет), Владислав Румянцев (ІННІ ім. Ю. М. Потебні), Ірина Государєва (провідна фахівчиня відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування).

Подяку ректора за редагування і підготовку іміджевого видання «Consūmor aliis inserviendo: незламні освітяни Запорізького краю» отримали: представниці факультету журналістики – Інна Горбенко, Тетяна Іванець, Тетяна Плеханова, Оксана Бірюкова, а також Світлана Запольських (ФІФ) і завідувач Музею історії ЗНУ Володимир Лініков.

 

Єлизавета Божкова, факультет журналістики

Фото Володимира Лінікова

Стежте за новинами також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини