Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Бакалаври-денники з «Управління персоналом та економіки праці» успішно склали екзамен

Бакалаври-денники з «Управління персоналом та економіки праці» успішно склали екзамен

Бакалаври-денники з «Управління персоналом та економіки праці» успішно склали екзамен
21.06.2024 10:15 Все Головні новини Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет економічний факультет

17 та 18 червня бакалаври спеціальності 051 «Економіка» ОП «Управління персоналом та економіка праці» денної форми ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) складали атестаційний екзамен. 

На заході працювали члени екзаменаційної комісії, а саме: її голова Дмитро Світлий (кандидат наук, фінансовий директор компанії «Оникс Софт»), заступник голови Сергій Іванов (доктор наук, професор кафедри економічної кібернетики, заступник декана з навчальної роботи економічного факультету). А також члени екзаменаційної комісії: Микола Іванов (доктор наук, професор, в.о. завідувача кафедри управління персоналом і маркетингу); Ірина Дашко (докторка наук, професорка кафедри управління персоналом і маркетингу), Лілія Бехтер (кандидатка наук, доцентка кафедри управління персоналом і маркетингу); Анжела Сивогривова (технічний секретар, старша лаборантка кафедри управління персоналом і маркетингу. Також до заходу долучилася і в.о. декана економічного факультету Валентина Гельман.

Атестаційний іспит відбувся дистанційно. Завдання, які виконували майбутні бакалаври, стосувалися дисциплін, що формують необхідний рівень кваліфікації, а саме: «Макроекономіка», «Мікроекономіка», «Економіка праці і соціально-трудові відносини», «Ринок праці», «Управління персоналом» та «Аудит персоналу». Завдання включало два теоретичних питання, задачу, а також тестові завдання. Члени екзаменаційної комісії уважно й ретельно перевіряли кожну з робіт. Результати екзамену виявили високий рівень знань і компетентностей здобувачів. Зокрема, на спільну думку членів екзаменаційної комісії, студенти чітко формулювали теоретичні положення, розв'язували задачі, що свідчило про ефективність комплексу лекційних і практичних занять, а також про результативність організації контролю за їхньою самостійною роботою.

Комісія прокоментувала, що завершення атестаційного іспиту є важливою подією, що підкреслює успішне завершення першого етапу навчання студентів спеціальності 051 «Економіка» ОП «Управління персоналом та економіка праці». Голова атестаційної комісії Дмитро Світлий подякував викладачам кафедри за високий рівень підготовки студентів і висловив упевненість у їхньому майбутньому професійному успіху. Він наголосив на важливості практичного застосування знань, отриманих під час навчання, у їхній подальшій професійній діяльності.

 

Стежте за подіями кафедри управління персоналом і маркетингу у соцмережах:

Фейсбук https://cutt.ly/yZNcgsS

Телеграм https://t.me/upim_znu

Інстаграм @upim_znu

Тік-ток @upim_znu

Ірина Дашко, докторка наук, професорка кафедри управління персоналом і маркетингу

Стежте за новинами також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини