Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Проєкт ЗНУ став справжньою платформою для навчання, розвитку та соціалізації: близько 150 дітей зібрав виш на його заходах

Проєкт ЗНУ став справжньою платформою для навчання, розвитку та соціалізації: близько 150 дітей зібрав виш на його заходах

Проєкт ЗНУ став справжньою платформою для навчання, розвитку та соціалізації: близько 150 дітей зібрав виш на його заходах
21.06.2024 12:50 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування вступ-2024 літня школа

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) минув перший тиждень Літньої школи для учнів 3-4 та 10 класів. Загалом, участь у роботі школи візьмуть близько 150 дітей різного віку із 11 запорізьких навчальних закладів: Запорізька гімназія №107, Запорізька гімназія №8, ЗПШ “Натхнення”, ЗПШ “Мрія”, ЗПШ “Прогрес”, Запорізька гімназія №63, Запорізький академічний ліцей №23, Запорізький академічний ліцей №34, Запорізька школа №7, Запорізька гімназія №60, Запорізька гімназія №52.

Учні молодшого шкільного віку були занурені у світ української мови, літератури, психології, географії та спортивних ігор. Кожен день відкривав нові можливості для їхнього особистісного зростання та навчання. Вони активно брали участь у творчих майстернях, веселих іграх та екскурсіях.
Учениці Запорізької початкової школи “Прогрес” поділились враженнями, та розповіли про відвідування Зоологічного музею, відзначили уроки “Цікаво про дизайн”. Дівчата із захватом розповіли про офлайн навчання, наголосивши, що спілкування з іншими дітьми їм дійсно не вистачає.
Про свій досвід роботи з маленькими учнями розповіла докторка наук, професорка, завідувачка кафедри слов’янської філології Ірина Павленко. “Це вперше, коли до нас приходить така малеча. Це корисний досвід, як для нас (викладачів), так і для дітей. Якщо говорити про навчання, то тут так само як і зі студентами - є ті хто активно працюють, а є ті, хто ще не розкрив себе”.
Учні старших класів відвідали заняття з фінансової грамотності, психофізіології, криміналістики, туризму та фітнесу, археології, історії, а також пограли в симуляційні та антифейкові ігри. Це надало їм можливість розширити поле свого кругозору і почати підготовку до складного вибору, який стоятиме перед ним вже наступного навчального року - обрання професії.
Артем Анохін, учень 10-А класу Запорізького академічного ліцею №23, розповідає, що кожна лекція цього тижня була цікава та унікальна. Для себе хлопець виділяє археологію, як щось нове та цікаве, а також лекції з фінансової грамотності “Подорож у світ податків” та викладачку Юлію Огреніч, докторку наук, професорку кафедри фінансів, банківської справи та страхування, яка була активною та швидко знайшла спільну мову з учнями.
За словами Ірини Лагути, заступниці директора з навчально-виховної роботи ЗПО “Центр науково-технічної творчості “Політ””, метою проєкту є популяризація університету серед учнів та батьків. Також одним із ключових аспектів Літньої школи було створення можливостей для живого спілкування між учасниками. В умовах дистанційного навчання це є особливо актуальним, оскільки захід сприяє побудові дружніх стосунків, розвитку командних навичок та взаєморозуміння.
Літня школа в Запорізькому національному університеті є справжньою платформою для навчання, розвитку та соціалізації молодших та старших школярів. Вона і надалі надаватиме учасникам можливість не лише поглибити свої знання у різних сферах, а й збагатити свій особистісний досвід через академічні виклики, творчість та дружні стосунки. Такі ініціативи відкривають нові горизонти для молодого покоління і мотивують на досягнення нових професійних цілей.
Студентка факультету журналістики, фахівчиня відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Марія Луцик
Стежте за новинами також у соцмережах пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU
Соцмережі ЗНУ:
https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини