Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На кафедрі підприємництва, менеджменту організацій та логістики успішно захистилися її вихованці

На кафедрі підприємництва, менеджменту організацій та логістики успішно захистилися її вихованці

На кафедрі підприємництва, менеджменту організацій та логістики успішно захистилися її вихованці
21.06.2024 12:54 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет факультет менеджменту успішні захисти підприємництво торгівля біржова діяльність організації адміністрування готельно-курортної туристичної сфери комерційна логістика а

Цього тижня кафедра підприємництва, менеджменту організацій та логістики факультету менеджменту ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) урочисто відзначила завершення навчання та успішні захисти кваліфікаційних робіт студентів 4 курсу денного відділення спеціальностей "Менеджмент" та "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність".

Студенти спеціальності "Менеджмент" за освітньо-професійними програмами "Менеджмент організацій та адміністрування" та "Менеджмент готельно-курортної та туристичної сфери" продемонстрували ґрунтовні знання та практичні навички, здобуті протягом чотирьох років навчання. Їхні кваліфікаційні роботи охоплювали широкий спектр актуальних тем у сфері менеджменту. Це й управління персоналом: мотивація та стимулювання трудової діяльності, оцінка персоналу, розвиток лідерських якостей; маркетинг: розробка маркетингових стратегій, просування товарів та послуг, управління брендом; та інші.
Кваліфікаційні екзамени успішно склали студенти бакалаври спеціальності "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" за освітньо-професійними програмами "Підприємництво та комерційна логістика" та "Агробізнес". Під час екзаменів студенти продемонстрували ґрунтовні знання теоретичних основ підприємництва, практичні навички ведення бізнесу, вміння приймати управлінські рішення та аналізувати результати діяльності.
Кафедра щиро привітала випускників з успішним завершенням навчання! А ще побажала їм успішної реалізації своїх знань і навичок у професійній діяльності, впевнених кроків на шляху до нових звершень і вагомих здобутків!
Факультет менеджменту
Стежте за новинами також у соцмережах пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU
Соцмережі ЗНУ:
https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини