Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти факультету іноземної філології – учасники міжнародного проєкту

Студенти факультету іноземної філології – учасники міжнародного проєкту

Студенти факультету іноземної філології – учасники міжнародного проєкту
24.06.2024 07:33 Все Головні новини Факультети Іноземної філології ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ФІФ німецьке відділення міжнародний DLL-проєкт вчимося навчати німецькою обов’язкове підвищення кваліфікації освітян програма Aufgaben Übungen Interaktion платформа Ґете-

З лютого до травня студенти 3 курсу німецького відділення факультету іноземної філології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) брали участь у міжнародному DLL-проєкті («Вчимося навчати німецькою»). Він є обов’язковим для підвищення кваліфікації вчителів і викладачів не лише в Німеччині, але й у всьому світі. Майбутні фахівці в галузі німецької мови мали чудову можливість відвідувати онлайн практичні заняття 4 курсу програми («Aufgaben, Übungen, Interaktion») на платформі Ґете-Інституту.

Студенти ознайомилися з новітніми методиками викладання іноземної мови, сформували вміння та навички планування занять, збагатили професійний лексикон, покращили володіння німецькою мовою. У фіналі всі учасники проєкту отримали сертифікати Ґете-Інституту про підвищення кваліфікації.
Також учасники проєкту поділилися своїми враженнями:
Софія Чумакова (3 курс): «Курс був дуже цікавим, в ньому було багато важливої інформації з методики німецької мови. Ці знання навчили мене новому: я зрозуміла, як можна правильно організовувати уроки німецької мови та робити їх доступними й цікавими для учнів. Також було багато практичних прикладів інтерактивних завдань. Саме завдяки цьому проєкту я тепер краще розумію методику викладання, сподіваюсь, що це принесе мені хороші результати».

Мірослава Стрюкова (3 курс): «Курс мені сподобався: були чіткі завдання, приклади використання матеріалів на практиці, підкріплені теорією підручника. Все це знадобиться як тим, хто тільки починає навчати інших німецької мови, так і тим, хто вже має досвід у цій галузі та прагне вдосконалення».
На ФІФ підкреслили: «Пишаємося нашими студентами та бажаємо їм подальших успіхів».
Факультет іноземної філології
Стежте за новинами також у соцмережах пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU
Соцмережі ЗНУ:
https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини