Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ІННІ ім. Ю.М. Потебні відвідали ПАТ «Запоріжсталь»

Студенти ІННІ ім. Ю.М. Потебні відвідали ПАТ «Запоріжсталь»

Студенти ІННІ ім. Ю.М. Потебні відвідали ПАТ «Запоріжсталь»
24.06.2024 12:34 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет Інженерний навчально-науковий інститут імені Юрія Потебні Запоріжсталь екскурсія

Учасниками екскурсії, яка відбулася як частина навчальної практики студентів спеціальностей 136 «Металургія», «Обробка металів тиском», 133 «Галузеве машинобудування», 144 «Теплоенергетика», 176 «Мікро- та наносистемна техніка», 174 «Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка», 263 «Цивільна безпека» ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), стали переважно студенти І курсу, хоча приєдналися до неї і зацікавлені здобувачі старших курсів.

Пізнавальну та цікаву екскурсію організували: начальник управління підбору, комплектування та розвитку персоналу Сергій Койпиш, заступник директора ІННІ ім. Ю.М. Потебні з виховної роботи Роман Воляр і доцент кафедри металургійних технологій, екології та техногенної безпеки Олексій Кириченко. За традицією, майбутні інженери відвідали головну диспетчерську комбінату, де вони побачили, як відображається й постійно оновлюється інформація про всі виробничі процеси. А про те, як відбувається контроль за цим, розповів старший змінний диспетчер Дмитро Качан.
Екскурсію мартенівським цехом провів його співробітник, інженер-технолог першої категорії Олег Крючков. Про те, як відбувається робота в цеху холодної прокатки, розповіла молоді провідна інженерка-технолог ЦХП Олена Мержинська. Дізналися учасники екскурсії і про можливість працевлаштуватися на ПАТ «Запоріжсталь», адже для сьогоднішніх студентів це дуже хороший старт, а ще додаткова винагорода до зарплат і премії. На всіх, хто зацікавився пропозицією, чекають у відділі кадрів за адресою: м. Запоріжжя, Південне шосе, 72 (телефон 095-800-98-30).

Матеріал надано Інженерним навчально-науковим інститутом ім. Ю.М. Потебні

Facebook ІННІ ім. Ю.М. Потебні: https://www.facebook.com/IngenerkaZNU
Стежте за новинами також у соцмережах пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ: https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини