Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Школярі виконували важливі хімічні досліди в ЗНУ

Школярі виконували важливі хімічні досліди в ЗНУ

Школярі виконували важливі хімічні досліди в ЗНУ
24.06.2024 14:47 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет біологічний факультет вступ-2024 відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування

Двадцятого червня відбулися очні заняття з хімії в Літній школі Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University). Десятикласники на біологічному факультеті за тему експериментальної частини обрали "Встановлення концентрації кислот та основ".

Учні змогли відчути зв’язок хімічної науки з реальним життям. Досліди демонструвала доцентка кафедри хімії, кандидатка наук Ольга Луганська. Їй допомагали студент третього курсу спеціальності 102 "Хімія" Микита Шикторов та лаборантка кафедри хімії Вікторія Попова.
Учні не тільки спостерігали, але й самі виконували безпечні досліди з дотриманням усіх правил техніки безпеки. Заняття були заплановані і проводилися в укритті, щоб не наражати дітей на небезпеку. В захваті були не тільки школярі, а й їхні вчителі. Учні відвідали сучасну хімічну лабораторію, ознайомилися з перевагами навчання на освітній програмі 102 "Хімія" саме в Запорізькому національному університеті.

Біологічний факультет

Стежте за новинами також у соцмережах пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:
https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини