Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентам спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» влаштували зустрічі із фахівцями-практиками галузі

Студентам спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» влаштували зустрічі із фахівцями-практиками галузі

Студентам спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» влаштували зустрічі із фахівцями-практиками галузі
24.06.2024 13:53 Все Головні новини Факультети Математичний ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет математичний факультет стейкхолдери Інженерія програмного забезпечення

Вісімнадцятого червня на математичний факультет ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) завітала Front End розробниця (ІТ-компанія Darklime), випускниця ОПП «Інженерія програмного забезпечення» ЗНУ – Аліна Татарінова. До зустрічі в онлайн форматі приєднались студенти ОПП «Програмна інженерія» та ОПП «Інженерія програмного забезпечення».

Під час заходу обговорювались питання застосування різних фреймворків для веб розробки. Зокрема основний фокус зосередили на перевагах і недоліках Angular у контексті складних і масштабних систем. Чимало йшлося і про різні стандарти оформлення коду, необхідності вивчення та розуміння основних принципів об’єктно-орієнтовного програмування, засобах створення тестів. Але зустріч присвятили не тільки технічним питанням, а й взаємодії між розробниками, вмінню працювати в команді. У черговий раз гостя наголосила увагу студентства на необхідності постійного вдосконалення рівня володіння англійською мовою, адже на сьогодні це є must have в галузі інформаційних технологій.
Двадцять першого червня відбулась зустріч із Вадимом Клименком - Senior Fullstack Engineer, компанія Fanatics Live. Розмова здебільшого йшла про власні проєкти. Зокрема структуру такого проєкту, мінімальний функціонал. Також, студентам надали декілька порад щодо ресурсів, де можна ознайомлюватись з останніми новинами в галузі ІТ-розробки. Жваво обговорювали й питання використання штучного інтелекту.
Обидва гості позитивно оцінили зміни в освітніх програмах для бакалаврського та магістерського рівнів, а саме: започаткування нових освітніх компонент присвячених вивченню систем контейнерізації, хмарним технологіям в обробці даних тощо. Наприкінці зустрічі студенти та викладачі кафедри програмної інженерії подякували гостям за цікаві та плідні зустрічі .

Математичний факультет

Стежте за новинами також у соцмережах пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:
https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини