Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Підготовка до складної вступної кампанії та підсумки навчального року: про це говорили на ректораті

Підготовка до складної вступної кампанії та підсумки навчального року: про це говорили на ректораті

Підготовка до складної вступної кампанії та підсумки навчального року: про це говорили на ректораті
25.06.2024 07:25 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Факультети Коледжі та філії ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ректорат вступ 2024 профорієнтація

24 червня засідання ректорату Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) Микола Фролов розпочав зі статистики вступної кампанії до магістратури йаспірантури, адже 21 червня завершилася додаткова реєстрація на ЄВІ. Тестування, власне, розпочалися вчора, 24 червня. Про всі деталі складання ЄВІ/ ЄФВВ, зокрема про календар їх проведення, можна дізнатися тут. Ректор переконаний, що потрібно супроводжувати під час вступної кампанії кожного випускника бакалаврату як потенційного магістранта.

Про вступну кампанію

Начальниця відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Галина Микитів розповіла, що всі сесії Національного мультипредметного тестування в ЗНУ відбулись організовано і без негараздів. Вона відзначила, що не всі учасники склали НМТ на мінімальну для вступу до університету кількість балів. Дехто плутав дати сесій і через це пропускав їх. Микола Фролов поділився з присутніми ідеєю – подавати на сайті ЗНУ чітку та зрозумілу для абітурієнтів і їхніх батьків інформацію про особливості цієї вступної кампанії, а також відповіді на найпоширеніші питання її учасників. Зрештою, керівники факультетів, ІННІ, фахових коледжів мають як і раніше проконтролювати, як вступники до магістратури складають ЄВІ, а також пам’ятати, що з 1 липня розпочинається реєстрація електронних кабінетів, з 3 до 10 липня - на творчі конкурси для вступу на бакалаврат. Технічну підтримку з цих питань надають у 126 аудиторії другого корпусу.

Про навчання

 

Проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура закликав керівників факультетів/ ІННІ посилити контроль за ліквідацією студентами фінансової й академічної заборгованості. Він також пропонує відпрацювати з ним питання щодо студентів – фінансових боржників. Загалом вони мають бути відраховані до 28 червня. До 15 липня студенти мають бути переведені на старші курси, а поновлення здобувачів освіти керівники факультетів/ ІННІ мають тримати на особливому контролі. Також до 28 червня студенти повинні взяти участь в онлайн-опитуванні про проходження практики.    

Про проєктну і міжнародну діяльність

Проректорка з науково-педагогічної роботи, міжнародної та проєктної діяльності Олена Тупахіна закликала заступників деканів факультетів із міжнародної діяльності, які зареєструвалися в тренінгах зі стратегування,  сумлінніше їх відвідувати. Вона звернула увагу на можливість участі в індивідуальних дослідницьких грантах для українських науковців. Тренінг із написання резюме від відділу міжнародних зв’язків відбудеться 28 червня о 10 годині. Також Олена Тупахіна повідомила, що науковці ЗНУ можуть  узяти участь у семестровому стажуванні в Массачусетському технологічному інституті. Крайній термін для зголошень – 1 серпня. 


І ще про важливе

Головна бухгалтерка ЗНУ Оксана Арістова повідомила, що за кілька днів буде виплачено зарплату та відпускні, запевнивши, що затримки з цими виплатами не буде. Ректор нагадав про крайню потребу в чіткій організації роботи деканатів, директорату, професійних служб улітку, адже вступна кампанія буде дуже складна. Відділ кадрів вишу нагадує, що науково-педагогічні працівники, в яких контракт закінчується 31 серпня, повинні подати звіти до 28 червня.  До уваги членів Вченої ради ЗНУ, наступне її засідання відбудеться 27 червня о 14:30. 

 

Стежте за подіями вишу також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини