Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Літня школа ЗНУ: кафедра дошкільної та початкової освіти разом зі стейкхолдерами додала барвистий складник заходу

Літня школа ЗНУ: кафедра дошкільної та початкової освіти разом зі стейкхолдерами додала барвистий складник заходу

Літня школа ЗНУ: кафедра дошкільної та початкової освіти разом зі стейкхолдерами додала барвистий складник заходу
25.06.2024 09:33 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет кафедра дошкільної початкової освіти факультет соціальної педагогіки психології вступ-2024 літня школа відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштуванн

Факультет СПП Запорізького національного університету (Zaporizhzhia National University)» активно долучився до масштабної Літньої школи. Цей захід готували освітяни ЗНУ в партнерстві із закладом позашкільної освіти «Центр науково-технічної творчості молоді «Політ» Запорізької міської ради.

Вихованці цього центру приєдналися до майстер-класу «Барвистий квітограй» з інтеграцією театрального та образотворчого мистецтва занурили дітей в ігрові активності з розвитку акторської майстерності та створення колажу квітучої галявини. Кандидатка наук, доцента кафедри дошкільної та початкової освіти ЗНУ Людмила Шульга та керівник театрального гуртка й музична керівниця закладу дошкільної освіти №100 «Гармонія» Запорізької міської ради Олександра Ясенєва влаштували для учнів справжнє свято з ігровою взаємодією та творчим самовираженням.
Під час захопливих ігор Олександра Ясенєва долучила дітей до вправ з розвитку сценічного руху, сценічної мови, мімічних рухів. Уявне переодягання масок емоцій, перетворення на здивованого страуса, круту мавпочку, закоханого крокодила та інших героїв дозволило кожному розширити межі власних можливостей у фантазуванні та імпровізації. Логічним продовженням креативності стала художня творчість. Людмила Шульга запропонувала кожному зануритися у власну мрію, обрати форму для квітки та закодувати свої бажання візерунками в техніці дудлінг. Занурення у світ ліній, кольорів, ритму допомогло юним художникам перетворити мрію на дивовижну квітку. Створений колаж з барвистим мереживом квітучої галявини об’єднало всі дитячі яскраві мрії, які будуть сяяти в панно «Барвистий квітограй» і стверджувати перемогу Добра!
Кафедра дошкільної та початкової освіти подякувала стейкхолдерам закладу дошкільної освіти №100 «Гармонія» за співпрацю.
Слідкуйте за подіями кафедри дошкільної та початкової освіти на сторінках соцмережі
https://www.facebook.com/groups/918075885296746

Кафедра дошкільної та початкової освіти ЗНУ

Стежте за новинами також у соцмережах пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:
https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини