Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти «Програмної інженерії» успішно захистили кваліфікаційні роботи

Студенти «Програмної інженерії» успішно захистили кваліфікаційні роботи

Студенти «Програмної інженерії» успішно захистили кваліфікаційні роботи
25.06.2024 11:20 Все Головні новини Факультети Математичний ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет математичний факультет правнича школа Інженерія програмного забезпечення

Днями відбувся захист 60 кваліфікаційних робіт бакалаврів, що здобували освіту за спеціальністю 121 «Інженерія програмного забезпечення» в ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University).

Цього року випускові роботи охоплювали надзвичайно широкий спектр сучасних ІТ-технологій, як-от: різноманітні інформаційні системи, веб та мобільні застосунки, програмні засоби для розпізнавання зображень, аудіо та багато інших.
Стек представлених технологій – найрізноманітніший. Зокрема, веббібліотеки та фреймворки React, Laravel, Vue.js, Ruby on Reils. Під час захисту здобувачі демонстрували, як працює розроблене програмне забезпечення, та відповідали на питання про інформаційну безпеку, методи безперервної підтримки та розповсюдження застосунків. Здобувачі освіти продемонстрували впевнений рівень володіння сучасними інформаційними технологіями.
Завідувач кафедри програмної інженерії, гарант ОП «Програмна інженерія» Андрій Лісняк побажав усім учасникам успіхів у професійній діяльності та запросив до навчання у магістратурі.

Стежте за новинами також у соцмережах пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:
https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини