Славетні запоріжці
| А | Б | В | Г | Ґ | Д | Е | Є | Ж | З | І | К | Л | М | Н | О | П | Р | С | Т | У | Ф | Х | Ц | Ч | Ш | Щ | Ю | Я |

МИХАЙЛИЧЕНКО Андрій Олегович

Славетні запоріжці / Всi персоналії / МИХАЙЛИЧЕНКО Андрій Олегович

(11.08.1981, м. Ленінград, РРФСР) – майстер спорту України міжнародного класу зі спортивної гімнастики, заслужений тренер України. У 2004 закінчив Запорізький державний ун-т. Вихованець спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву № 1 Запорізького міського управління освіти. Виступає за фізкультурно-спортивне товариство «Динамо» України. Бронзовий призер чемпіонату світу (2001), Європи (2000) у командній першості. Чемпіон Всесвітньої універсіади (2003), абсолютний чемпіон України (2004), фіналіст ХХVІІІ Олімпійських ігор (2004, Афіни), Тренер спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву спортивного клубу «Металург».

Літ.: Запоріжжя олімпійське. – Запоріжжя,2008.