22 червня на біологічному факультеті ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) підбили підсумки виробничої практики магістрантів освітньої програми 102 «Хімія». Вона тривала на підприємствах міста Запоріжжя та інших міст України в межах стейкхолдерських ініціатив вишу.
Підсумкову конференцію провели 24 червняСтуденти під керівництвом доцентки кафедри хімії Ольги Луганської захистили звіти і продемонстрували докладні презентації. Під час проходження практики студенти навчилися працювати в межах стейкхолдерських ініціатив на дороговартісному сучасному хімічному обладнанні, опанували принципи його роботи, виконали експерименти, а саме хімічний і фізико-хімічний аналіз води, інших реагентів і об’єктів. До слова, на сайті ми вже писали, як магістранти-хіміки дізналися більше про роботу сучасного професійного обладнання.
На біологічному факультеті зауважили, що вони неабияк підвищили фах і здобули корисний досвід.
Біологічний факультет
Стежте за новинами також у соцмережах пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
Соцмережі ЗНУ:
https://beacons.ai/official_znu

