Які відділи є в студентській раді Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) й чим вони займаються? Хто такі студенти та яку роль вони відіграють в ІННІ? Відповіді на ці й багато інших питань отримали першокурсники – учасники заходу, якій відбувся днями в Інженерному медіапросторі розвитку інституту.
Данило Важненко розповів новачкам про обов’язки голови та його заступника. А вони дуже вагомі, адже голова ради представляє інтереси студентства в інституті, університеті, Запоріжжі та в Україні в цілому. Бере він участь і в роботі вченої раді та директорату ІННІ, а також керує студентською радою. Про обов’язки секретаря студентської ради та роботу освітнього відділу ради розповіла Анастасія Соколовська. Про те, як успішно поєднувати навчання з адміністративною роботою, дівчина знає із власного досвіду. Тож її поради були по-справжньому корисні. Зокрема, Анастасія Соколовська наголосила, що завжди готова відповісти на питання стосовно освітнього процесу, й особливо, коли відбувається адаптація до навчання у виші й під час сесії.
Ганна Шевченко розповіла про діяльність проєктного відділу, одним із головних обов’язків якого є підтримка цікавих і корисних ініціатив студентів. А Поліна Близнюк ознайомила з роботою інформаційного відділу, зокрема, з тим, як пиш
уться дописи в соцмережах та відбувається тісна співпраця з інформаційним відділом університету. Підсумки зустрічі підбив Олександр Кузін. Він підкреслив, що кожен відділ взаємодіє з іншими і потребує злагодженої командної роботи. А потім Олександр Кузін звернувся до учасників із питанням, хто такий студент? Як розповіла Анастасія Соколовська, «відповіді були цікаві та неочікувані. Та згодом першокурсники дійщли до висновку, що студент – це людина, яка навчається у закладі вищої освіти з метою здобуття певного рівня освіти, професії та розвитку особистісних якостей».
«На питання Олександра Кузіна "Яка роль студента в інституті?" – розповідає Анастасія Соколовська, – відповіді також були дуже різноманітними. Наприклад, першокурсники вважають, що головне завдання студента полягає в опануванні знань, умінь і навичок, потрібних для майбутньої професії; поширення своїх ідей; саморозвиток; участь у спортивних чи волонтерських проєктах; долучення до наукової діяльності. Тож, спираючись на відповіді, учасники дійшли висновку, що студент – це не лише той, хто навчається, а й активний учасник життя інституту, який формує його традиції, імідж і розвиток».
«Студент без університету – не студент, – стверджує Олександр Кузін, – як і університет без студентів – не університет. Виш дає нам знання, можливості реалізувати себе, нові знайомства та багато іншого. Студенти ж представляють свій університет, тобто це його обличчя».
Інженерний навчально-науковий інститут ім. Ю. Потебні ЗНУ
Facebook ІННІ ім. Ю. Потебні ЗНУ:
https://www.facebook.com/IngenerkaZNU
Стежте за новинами також у соцмережах пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
Соцмережі ЗНУ:
https://beacons.ai/official_znu

