Славетні запоріжці
| А | Б | В | Г | Ґ | Д | Е | Є | Ж | З | І | К | Л | М | Н | О | П | Р | С | Т | У | Ф | Х | Ц | Ч | Ш | Щ | Ю | Я |

ПАВЛІВ Галина Петрівна

Славетні запоріжці / Всi персоналії / ПАВЛІВ Галина Петрівна

(27.04.1963, c. Сваричів Рожнятівського р-ну Івано-Франківської обл.) – художник, заслужений майстер народної творчості України (2002). Закінчила Івано-Франківське училище № 3 за фахом різьбяр, художник, інкрустатор (1981) і Прикарпатський національний університет ім. В.Стефаника, художньо-графічний факультет. З 1981 почала працювати художником у сувенірному цеху Брошнівського лісокомбінату (Івано-Франківська область). З 1987 працювала на запорізькому заводі «Сувенір» в художньо-експериментальній групі. 1991 – член Національної спілки народних майстрів України. Стояла біля витоків створення Запорізького осередку Спілки народних майстрів України. Заслужений майстер народної творчості (2002). Роботи Галини Павлів виставлялися на ВДНГ (1980), Міжнародній виставці в Ганновері (Німеччина), у виставкових залах Києва, Москви, Донецька, Івано-Франківська, Запоріжжя. Лауреат і дипломант міжнародних і всеукраїнських виставок народної художньої творчості «Слов’янський Базар» у Вітебську (Білорусь), Пирогово (Україна), музей ім. І.Гончара та ін. Мала кілька персональних виставок. Сьогодні роботи Г.Павлів відомі далеко за межами України, вони зберігаються у музеї Торонто, і приватних колекціях. З 1993 – член Національної спілки майстрів народного мистецтва України. Галузь : підлаковий розпис по дереву, українська народна етнографічна лялька. Тематика робіт – козаччина, козацька старшина, українська шляхта, народний одяг, літературні герої тощо.