Славетні запоріжці
| А | Б | В | Г | Ґ | Д | Е | Є | Ж | З | І | К | Л | М | Н | О | П | Р | С | Т | У | Ф | Х | Ц | Ч | Ш | Щ | Ю | Я |

ПАВЛОВ Дмитро Іларіонович

Славетні запоріжці / Всi персоналії / ПАВЛОВ Дмитро Іларіонович

(05.02.1930, м. Дніпродзержинськ) – кандидат історичних наук, професор (1989). Закінчив Дніпропетровський державний ун-т, викладач історії. Учитель історії в школах та технікумах, асистент кафедри історії КПРС Дніпропетровського державного ун-ту. 1966–1980 – старший викладач, доцент кафедри історії КПРС Дніпропетровського державного ун-ту. З 1981 – доцент, 1990–1997 – завідувач кафедри політичної історії, кафедри історії, 1997 – професор кафедри українознавства Запорізької державної інженерної академії. Сфера наукових досліджень – історія середньої спеціальної освіти, виховання та навчання студентства, методика викладання. Автор понад 250 наукових праць.