Славетні запоріжці
| А | Б | В | Г | Ґ | Д | Е | Є | Ж | З | І | К | Л | М | Н | О | П | Р | С | Т | У | Ф | Х | Ц | Ч | Ш | Щ | Ю | Я |

ПАЗЮК Михайло Юрійович

Славетні запоріжці / Всi персоналії / ПАЗЮК Михайло Юрійович

(08.03.1945, с. Біленьке Запорізького р-ну Запорізької обл.) – доктор технічних наук (1996), професор (1998). У 1974 закінчив Запорізький філіал Дніпропетровського металургійного ін-ту зі спеціальності «Автоматизація металургійних процесів». У 1974–1978 – інженер, старший науковий співробітник науково-дослідного сектору кафедри автоматизації технологічних процесів Запорізького філіалу Дніпропетровського металургійного ін-ту, з 1978 – викладач, 1998 – завідувач кафедри автоматизованого управління технологічними процесами, з 2003 – декан факультету інформаційних технологій Запорізької державної інженерної академії. Сфера наукових досліджень – автоматизовані системи управління технологічними процесами. Автор 172 наукових праць, монографій – «Управление агломерационным процессом» (1988), «Управление поточно-транспортными системами темзорузных материалов» (1996), шести свідоцтв на винаходи.

Н.Г.Максимчук