Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Тріумфальна арка» зібрала талановиту молодь ЗНУ

«Тріумфальна арка» зібрала талановиту молодь ЗНУ

21.04.2009 16:02 Конкурс Мистецтво

З 13 до 17 квітня Студентський центр культури Запорізького національного знову подарував студентам і викладачам прекрасне свято талантів. У ці дні в нашому університеті проходив конкурс художніх колективів факультетів «Тріумфальна арка». Нагадаємо, що цей захід проводиться у форматі відомого російського телешоу «Хвилина слави». Так, під час переглядів концертних програм журі одразу коментувало побачене та відбирало найкращі номери для гала-концерту.

До складу суддівської колегії входили: начальник виховного відділу ЗНУ Олексій Фурса, художній керівник СЦК Юлія Лотоцька, директор СЦК Станіслав Довженко та керівник вокальної студії СЦК Наталія Пиріг. Слід зазначити, що учасники конкурсу поставили членам журі доволі складне завдання. Адже серед усіх представлених номерів необхідно було обрати найкращі у наступних номінаціях: «Хореографічна постановка», «Бальний танок», «Акробатичний етюд», «Чоловічий та жіночий вокал», «Театральна постановка», «Авторська поезія», «Музична композиція» та «Оригінальний жанр».
Першого дня «Тріумфальну арку-2009» відкривали студенти математичного факультету. Найкращим їхнім номером однозначно було обрано танок у виконанні віце-містера ЗНУ Дмитра Степанова. Також математики вразили усіх присутніх гімном, який присвятили своєму факультету.
За ними на сцені з’явилися артисти факультету іноземної філології. Їхня концертна програма була наповнена різноманітними творчими номерами. По-перше, майбутні перекладачі вражали своїми співочими талантами. Так, бурю овацій залу отримали композиції «Безответно» у виконанні Юлії Черноусової, «Я стану морем» від Євгенії Кондрашової та «Мамины глаза» від Тетяни Тимощук. Несподіваною як для залу, так і для членів журі виявилася хореографічна постановка «Життя», яка супроводжувалася психоделічним аккомпоніментом.
Студенти факультету фізичного виховання розпочали свій виступ з танцювальної композиції у стилі хіп-хоп. Підкорили публіку своїми чудовими співами першокурсники Іван Красніков та Катерина Мушкет. Надзвичайним виявився акробатичний етюд. А на завершення фізвосповці продемонстрували кумедне слайд-шоу, у якому спробували показати будні свого факультету. Останніми першого дня свою творчу програму презентували студенти факультету соціології та управління. Оригінальний початок гарантував відеоролик «Весна 2032 року», який було виготовлено самими спудеями. Гучні овації заробив завдяки своєму надзвичайному вокалу Ігор Пилипенко, який виконав пісню «Чорнобривці». Надзвичайно романтичним був танок у виконанні Містера ЗНУ Андрія Крупкіна та Міс ЗНУ Анастасії Битко. Спостерігаючи за їхніми чарівними рухами кожен у залі ніби завмер на кілька хвилин, адже хореографія була дійсно грандіозною. Сподобалася усім і пісня «Сонце» у виконанні Анни Карпенко. А запальний тік-тонік змусив глядачів танцювати прямо на своїх місцях!
Другого дня першими на сцені з’явилися майбутні юристи. Свій виступ студенти розпочали з яскравого хореографічного міксу кабаре та аеробіки і продовжили джайвом. Та найбільш вражаючим виявився вокальний номер у виконанні Ірини Дубініної та заступника декана юридичного факультету з виховної роботи Віктора Сабадаша. Креативно підійшли до своїх обо’язків і ведучі Іван Букало та Анна Алхимова. Між номерами художньої самодіяльності вони розважали публіку як могли, за що і отримали добру порцію персональних аплодисментів.
Відрізнилися своїми ведучими і представники філологічного факультету. Так, у цій ролі на сцені з’явилася викладач кафедри російської філології Світлана Дідькова. Разом зі своїми студентами упродовж всього виступу філфаку вона демонструвала уривки з твору Миколи Гоголя «Ревізор». Справжній фурор викликав у публіки спів Миколи Білика. Та й взагалі, філологи того дня вражали своїми вокалістами.
Біологи свій виступ розпочали з демонстрації власного патріотизму. Пісню «Україна» було доповнено неймовірним відеорядом, у якому показувалися найкрасивіші куточки нашої держави. Майстерність тік-тоніку презентував Кирило Талабов, виконавши танок «ELEKTRO-DANCE». Ольга Головач продекламувала авторський вірш «Моєму університетові». Авангардним та в той же час надзвичайно запальним виявився хореографічний номер «Леопарди». Завершили свій виступ студенти біологічного факультету прекрасною піснею «Київська Русь», яку виконала золотий голос ЗНУ Анастасія Крик.
Третього дня відкривали шоу талантів студенти факультету журналістики. І вже на початку своєю програми вони вирішили в буквальному сенсі «розплавити мозок глядачам», випустивши на сцену Атрема Зайцева. Він зазначив у своєму монолозі, що «краще плавити сирки» і просто веселив публіку. Далі виступ журналістів проходив під девізом «Пісня у маси». Адже на сцені з’являлися самі вокалісти: Мар’яна Терещенко, Макс Лісовий, Олександр Печериця та Олексій Шумний. Непогано вдалися студентам гумористичні номери «Давай одружимося» та «Звичайний день ректора ЗНУ». Та найбільш оригінальним був виступ мімів Ганни Музалевскої та Андрія Медового. Економісти, які наступними перехопили естафету виступів довго мучили глядачів своїм гумором, який їм на жаль, не вдався. Зануритися в атмосферу чарівного Сходу допомогла Юлія Грінь, яка виконала танок живота. Та справжні овації отримати від усіх присутніх в залі спромоглася лише Ганна Василенко з піснею «№ 1 SONG».
Ведучи концертної програми історичного факультету для того, щоб розважити публіку, просто розказували анекдоти. Досить непогано виконала танок у стилі хіп-хоп Валерія Семененко. Сподобалися глядачам і пісні «Я буду жить для тебя» та «Бухгалтер». А от вокальний номер «Черта» у виконанні дуету «Loud silence» виявився надто важким для сприйняття, особливо напередодні Великодня. Адже слова пісні про пекло, чортів та диявола сприймалися м’яко кажучи дивно.
Найбільш вдалим з точки зору творчості виявився останній день Тріумфальної арки. Фізики, яки відкривали конкурсну програму, зробили це напрочуд вдало запальним хіп-хопом від шоу-балету «Ренесанс». Цей танок був не просто еталоном неймовірної хореографії, він ще й поєднав мистецтво танцю з гумором, що неабияк вразило глядачів. Кристина Наливайко у своїй ліричній пісні показала усім, як може кохати справжня жінка. Справжню феєрію гумору влаштували для публіки команда КВН «Жуковського, 66». КВН-щики не тільки показали низку надзвичайно смішних мініатюр, а й продемонстрували нову озвучку фільму «Пірати Карибського моря», у якій зробили пародії на багатьох відомих у ЗНУ постатей. Танцювальний дует «ЖИТО» викликав неабияке захоплення як у глядачів, так і у членів журі своїм тік-тоніком. А відео-ролік «Вся правда про життя в університеті» виявився не тільки дуже зворушливим, а й навіть філософським.
Представники факультету менеджменту упродовж свого виступу вирішили цитувати Шекспіра та на самому початку порадили глядачам налаштуватися на позитив. Варто зазначити, що за всю історію «Тріумфальної арки» та навіть «Студентської весни» це був найкращий виступ менеджерів. Запальні танці від колективів «Evidance» та «Rase the hell» виявилися яскрами нотками у симфонії їхньої творчості. А ліричні пісні у виконанні Ангеліни Вовк, Евгенії Оверіної та Аліни Бедняк буквально заворожили публіку своєюб красою.
Факультет соціальної педагогіки та психології розпочав свій виступ дуже «по-театральному». Неймовірний акторський талант ведучої Дар’ї Білоцерковець буквально заворожив глядачів. Уся концертна програма нагадувала креативну міні-виставу! Чого тільки були варті танці, які були водночас і абсурдними, і ліричними, і запальними. Танок «Бомба» запросив глядачів у атмосферу бразильського карнавалу. Чарівний вальс у виконанні Дениса Книша та Ірини Скорик нагадав про світські бали. Яскрава «Циганочка» та східний танок від Галини П’ятигорець теж не залишили публіку байдужою. Але особливої уваги гідний контемп «Love of my life». Такої хореографії у ЗНУ ще не бачили! Отже, конкурсні дні фестивалю студентської творчості «Тріумфальна арка» залишили нам море позитивних емоцій та яскравих вражень. Тому подякуємо організаторам: Студентському центру культури та виховному відділу ЗНУ за чудове свято талантів!

Юлія ЧЕРНЕТА

Схожі новини