Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ перемогли у «Завтра.UA»

Студенти ЗНУ перемогли у «Завтра.UA»

06.05.2009 10:40 Перемога Конкурс

7 студентів Запорізького національного університету стали переможцями конкурсного відбору Стипендіальної програми «Завтра.UА». Протягом наступного року вони щомісяця отримуватимуть спеціальну стипендію.

Серед щасливчиків – 3 студентки з філологічного факультету (Наталія Башук, Інна Рибалко, Світлана Сириця), 3 студентки факультету журналістики (Марія Корнієнко, Олександра Зборовська, Анна Садова) та студентка з біологічного факультету Наталія Дударєва.
Нагадаємо, що майбутніх власників стипендій визначали протягом 3 відбіркових етапів. Спочатку оцінювались їхні наукові роботи, а на завершальній стадії – особистісний потенціал учасників. На цьому етапі оцінювання відбувалось впродовж п'ятигодинних зустрічей-тренінгів, де студенти працювали в групах до 50 осіб. «Все відбувалось дуже довго і ми сильно втомились, але, я думаю, це було того варте» - розказує Марія Корнієнко.
За результатами останнього туру семеро названих студентів набрали більше 68 балів і автоматично стали переможцями конкурсу. Всього власниками стипендії стали 137 учасників з усієї України, які незабаром зберуться в Києві для отримання нагород та участі в тренінгах.

Микола ЖИРЫВСЬКИЙ