Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В «Артеці» серед вожатих працюватимуть і студенти ЗНУ

В «Артеці» серед вожатих працюватимуть і студенти ЗНУ

25.05.2009 13:45 практика

Цього року серед вожатих Міжнародного оздоровчого центру «Артек» знову є студенти Запорізького національного університету. В тому числі – представники юридичного факультету, попри те, що їхня спеціальність не належить до педагогічних.

На користь майбутніх юристів свідчила репутація, яку вони заробили минулого року. Саме вони минулого року повернулися з «Артеку» із грамотами «Найвідповідальнішому вожатому» та «Найцілеспрямованішому вожатому». Тож цього року до табору «Річний» на іменні запрошення його директора Олексія Боровика завітали Єлизавета Тихонська, Світлана Коваленко, Юрій Адаменко та Євген Панкін.
На них, як і на інших педагогів-організаторів (так офіційно називається посада вожатого), чекає адаптаційний та організаційний період. До кінця травня вони спробують себе в ролі відпочивальників під керівництвом більш досвідчених товаришів, що вже не перший рік приїздять в «Артек» як вожаті. Крім вивчення структури табору, правил дисципліни, від вожатих-початківців вимагатимуть засвоїти місцеві пісні та легенди. А далі, потягом літніх місяців та початку осені, на них чекатиме напружена і водночас дуже цікава праця.

Схожі новини