Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ відвідав Володимир Литвин

ЗНУ відвідав Володимир Литвин

27.05.2009 12:01 Візит визначних людей

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин побував сьогодні в ЗНУ, де він зустрівся зі студентами та професорсько-викладацьким складом університету.

Володимир Литвин у своєму виступі зосередився на глобальних економічних та соціальних процесах. Перспективними галузями, які слід розвивати для виходу з економічної кризи, політик назвав енергозбереження, нанотехнології та сільське господарство.
Однією з головних проблем, які постають сьогодні перед українським суспільством, Володимир Михайлович вважає проблему якісної освіти. На думку спікера, необхідно зменшити академічне навантаження викладачів та кількість студентів в групах, при цьому не втративши фундаментальності освіти. Відповідаючи на запитання про важливість вивчення суспільствознавства в школах, Володимир Литвин наголосив, що гуманітарні науки відіграють основну роль у вихованні людини. Проте, в рамках цього навчального курсу варто вивчати тих видатних постатей, які не викликають негативної реакції в окремих регіонах країни.
Голова Верховної Ради оцінив рівень професійної підготовки студентів ЗНУ. Питання першокурсника факультету соціології та управління Віталія Філіпповського про кризу управління та двопалатний парламент настільки сподобалось Володимиру Литвину, що він подарував студенту свою ручку. Університету політик презентував книгу «Історія України» власного авторства.

Олександра Салтан

Схожі новини