Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Юристи повернулись із «Спарти» зі щитом!

Юристи повернулись із «Спарти» зі щитом!

15.09.2009 14:32 Юридичний факультет

Десятеро студентів юридичного факультету ЗНУ два місяці провели у кримському спортивному таборі «Спарта». А потрапити туди було зовсім непросто.

Третьокурсники Олександра Літєнкова, Дмитро Кухаренко, Сергій Кошолап, Ольга Олешко, Тетяна Степашко, Костянтин Кретов, Ілона Желєва, Альона Цимбал, Анастасія Давискиба, Анастасія Тиховод відпрацювали вожатими три зміни «Інтелектуали України» у таборі «Спарта». З 25 червня по 30 серпня вони не лише організовували відпочинок обдарованої молоді зі всієї України (в якості «піонерів» виступали молоді люди віком до 19 років, відзначені за спортивні досягнення, активну громадську та наукову діяльність), а й проводили правознавчі тренінги, лекції, обговорення на тему здорового способу життя. Предмет особливої гордості студентів – проведений ними тиждень кримінального права.
За словами координатора студентської групи від ЗНУ, минулорічного студента, а тепер – викладача Миколи Мартинова: «Стати вожатим цього табору - не так просто. Минулого року наші студенти працювали в МДЦ «Артек», де їх було відзначено як кращих педагогів-організаторів. Лист про це було направлено до ЗНУ та до Міністерства культури і туризму України. Саме завдяки цьому листу керівництво «Спарти» обирало студентів вишів, які працюватимуть в таборі. Разом з представниками юридичного факультету ЗНУ вожатими табору були студенти з Дніпропетровську та Одеси».
До речі, відбір на факультеті десяти щасливчиків, що поїхали до табору, теж був досить жорстким. Головою відбіркової комісії була декан юридичного факультету професор Тетяна Коломоєць. Відбір проводився у вигляді рольових ігор та моделювання ситуацій.
За підсумками роботи у таборі «Спарта» студентів юридичного факультету було запрошено до співробітництва наступного року. А 29 жовтня керівництвом «Спарти» буде нагороджено кращі університети, що брали участь у діяльності табору.

Катерина Гопенко