Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Телестудія «Юніверс-ТБ» привезла 2 дипломи з молодіжного фестивалю ЗМІ

Телестудія «Юніверс-ТБ» привезла 2 дипломи з молодіжного фестивалю ЗМІ

16.09.2009 14:58 Прес-центр Перемога

З 11 по 14 вересня у м.Святогорськ проходив VIII Відкритий фестиваль дитячих та молодіжних засобів масової інформації України в Донбасі «Жми на RECord!». Колектив навчальної лабораторії журналістики ЗНУ: Алла Тернова, Юлія Кияшко і Тетяна Нікітіна повернулись із двома дипломами. Команда перемогла у номінації «За операторську майстерність», а також журі відзначило нагородою студентські проекти, що були представлені у якості домашнього завдання.

Всього у фестивалі взяли участь близько 100 представників дитячих і молодіжних ЗМІ із багатьох реґіонів України, а також команди із Республіки Білорусь та Російської Федерації.
Організатором заходу став Донецький обласний дитячо-молодіжний центр за підтримки Національної спілки журналістів України, управлінь у справах сім’ї та молоді Донецької облдержадміністрації та освіти і науки Донецької облдержадміністрації, Асоціації молодіжної преси України, Федерації дитячих організацій Донеччини.
Фестиваль відбувся в рамках реалізації державної молодіжної політики з метою розвитку молодіжного інформаційного простору, зміцнення дружби і співпраці між редакціями дитячих і молодіжних засобів масової інформації. Популярність фестивалю «Жми на RECord!» у журналістських колах неухильно зростає, тому цього року до оргкомітету надійшло багато заявок і відвідати м. Святогорськ пощастило не кожному.
На учасників конкурсу очікувало традиційне бліц-завдання. Цього року протягом доби всі без виключення працювали над темою «Оперативно про цікаве!». Всього один день на творчі пошуки і одна ніч на реалізацію своєї ідеї. Сім команд із Шахтарська, Полтави, Краматорська, Каховки, Дніпропетровська, Костянтинівки, Запоріжжя та інших міст стали гідними суперниками нашій студентській телестудії «Юніверс-ТБ». За допомогою бліц-конкурсу журі хотіло переконатись: чи вміють майбутні журналісти працювати у команді в екстремальних умовах.
Особливо цікавими й корисними стали для всіх майстер-класи і творчі майстерні, що проводили відомі журналісти і викладачі з України, Білорусі і Росії. Так, представники ЗНУ побували на майстер-класі Ірини Черніченко, редактора Донецької обласної державної телерадіокомпанії, старшого викладача кафедри журналістики Донецького національного університету на тему: «Яким має бути слово в ефірі». Не менш цікавим видався майстер-клас на тему «Як зробити професійний знімок: 10 правил», на якому своїми знаннями поділився Володимир Семенов, Член спілки фотохудожників Росії (м. Москва).
«Програма фестивалю була дуже насиченою і часу не вистачало навіть на сон, – зазначають учасники команди, що представляли телестудію ЗНУ на Донеччині. – Проте позмагатися за звання найкращих у різних номінаціях - дуже цікава робота. Ми вважаємо, що Телестудія «Юніверс-ТБ» гідно представляє Запорізький національний університет вже втрете на цьому фестивалі. Нагадаємо: 2006 року представники факультету журналістики привезли також 2 дипломи, 2007 – вибороли І місце серед телевізійників …
Ми не зупинятимемося на досягнутому і вже привезли багато ідей, які реалізовуватимемо протягом наступного навчального року, щоб позмагатись на черговому фестивалі «Жми на RECord-2010!» вже з новими студентськими проектами».

Колектив навчальної лабораторії журналістики
кафедри журналістської творчості, реклами та зв’язків із громадськістю ЗНУ
Алла Тернова
Юлія Кияшко