Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Юристи ЗНУ консультують Центр соціальної допомоги

Юристи ЗНУ консультують Центр соціальної допомоги

25.09.2009 09:55 Юридичний факультет Благодійність

Правоосвітня діяльність представників юридичного факультету ЗНУ добре відома в Запорізькому обласному управлінні юстиції. Тож коли керівництво Орджонікідзівського районного центру соціальної допомоги попрохало порекомендувати гарних консультантів із права, їм порадили звернутися до нашого університету.

Сам Центр спеціалізується на допомозі людям пенсійного віку з особливими потребами. Його постійні відвідувачі не лише можуть поспілкуватися один з одним у затишній обстановці чи порадитися із психологом. Також на них чекають консультації запрошених спеціалістів. Цього разу викладач кафедри конституційного та трудового права Михайло Віхляєв, голова Запорізького відділення Ліги студентів Асоціації правників України і керівник факультетського Наукового студентського товариства Віталій Харків підготували для усіх бажаючих лекцію із спадкового права. Їхній виступ викликав багато запитань та жваве обговорення у присутніх.
За словами Віталія Харкова та Ії Зозуль, вони переконалися, що такі форми роботи із населенням необхідні. «Ми сподіваємося, що співпраця із подібними організаціями стане доброю традицією для нашого факультету», - зазначили вони.

Таміла Тарасенко

Схожі новини