Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Таланти ФІФ звітують про успіхи

Таланти ФІФ звітують про успіхи

29.09.2009 11:56 Факультет іноземної філології

Звіт магістрантів факультету іноземної філології ЗНУ після завершення асистентської практики перетворився на яскраве видовище, що зібрало повну залу глядачів. Майже три години присутні, серед яких було 110 спеціально запрошених учнів та вчителів шкіл міста, захоплено спостерігали за цікавим концертом.

Справа в тому, що протягом місяця магістранти під час практики не лише спробували себе в ролі викладачів вишу, але й опікувалися організацією позааудиторної роботи зі студентами першого-третього курсів. Тож яскравий захід став своєрідним підсумком їхньої роботи, продемонструвавши не лише педагогічні здібності п’ятикурсників, але й таланти студентів молодших курсів та їхнє гарне володіння іноземними мовами.
Глядачі насолоджувалися скетчами, інсценізованими уривками з відомих іноземних літературних творів мовою оригіналу, піснями та танцями зарубіжних країн. Номери, включені до програми, були витримані у найрізноманітніших стилях, від романтизму до гротеску.
Дотепний конферансьє - другокурсник Богдан Корнелюк сподобався усім присутнім. Аудиторія нагороджувала гучними оплесками найбільш яскраві виступи, зокрема, пісні французькою у виконанні другокурсника Сурена Маркаряна, іспанською - у виконанні представників групи 202, казку «Сучасна Попелюшка» англійською мовою, мюзикл «Бременські музики» німецькою тощо.
Такі незвичайні за формою звіти стали вже традиційними на факультеті іноземної філології. Започатковані чотири роки тому, вони спонукають майбутніх викладачів до творчої роботи зі студентами. А ще - дають змогу учням середніх шкіл ознайомитися із специфікою навчання на нашому факультеті. І цим самим сприяють укріпленню зв’язків між університетом та школами міста.

Факультет іноземної філології

Схожі новини