Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Новини вченої ради ЗНУ

Новини вченої ради ЗНУ

30.09.2009 12:05 Наука

На вчорашній вченій раді вручили диплом почесного професора, призначили керівника Департаменту післядипломної освіти, представили нового проректора та дискутували про рейтинг кафедр.

Ректор ЗНУ Сергій Тимченко вручив доктору Вольфгангу Шмалю диплом почесного професора ЗНУ. Вольфганг Шмаль є співзасновником Центру логістичних технологій при ЗНУ, читає студентам економічного факультету та факультету менеджменту лекції з питань логістичного управління територіями та нерухомістю. Почесний професор ЗНУ пропагує нові технології фасіліті-менеджменту (менеджменту зручностей) для бюджетних установ, а також надає консультації з питань заощадження енергії.
Сергій Михайлович представив членам вченої ради нового проректора з наукової роботи. Ним став доктор юридичних наук Сергій Бостан. До призначення проректором з наукової роботи Сергій Костянтинович працював у Запорізькому юридичному інституті.
Цього року всі відділи додаткових освітніх послуг ЗНУ були об’єднані в єдину структуру – Департамент післядипломної освіти. Сюди увійшли Центр бізнес-освіти, Центр інтенсивного вивчення іноземних мов, факультет післядипломної освіти, центр MBA, а також відділ аспірантури і докторантури. Керівником департаменту призначено доктора історичних наук, професора кафедри джерелознавства, історіографії та спеціальних історичних дисциплін Геннадія Васильчука, який очолює відділ аспірантури і докторантури.
Жваву дискусію викликав рейтинг кафедр, про який доповідав проректор з науково-навчальної та педагогічної роботи Федір Турченко. За підсумками 2008-2009 навчального року в номінації «Навчальна робота» кращою було визнано кафедру хімії, у трьох інших номінаціях: «Наукова діяльність», «Кадрове забезпечення», «Державне та галузеве визнання, іміджева та виховна робота», - лідером виявилася кафедра адміністративного та господарського права.
За результатами рейтингу кафедр було складено підсумковий рейтинг факультетів. До першої п’ятірки увійшли юридичний, біологічний, історичний, філологічний факультети, а також факультет соціології та управління. Проте, не всі члени вченої ради визнали рейтинг об’єктивним. Детальніше про рейтинг кафедр з коментарями деканів читайте у випуску газети «Запорізький університет» від 23 жовтня.

Олександра Салтан

Схожі новини