Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Свято спорту та творчості Економіко-правничого коледжу

Свято спорту та творчості Економіко-правничого коледжу

29.09.2009 15:18 Економіко-правничий коледж День здоров’я

Керівництво Економіко-правничого коледжу Запорізького національного університету дбає не лише про знання, але й про дозвілля своїх студентів. Серед інших цікавих заходів для них провели і День здоров’я.

26 вересня студенти коледжу разом із своїми кураторами та представниками деканату відвідали біостанцію-профілакторій, що на острові Хортиця. Під час цього заходу були проведені змагання із перетягування канату, стрибання через скакалку, підтягування на перекладині та інші командні перегони. Також учасники мали змогу пограти у волейбол, футбол та просто погрітися на сонечку. Перше ж місце у спортивній естафеті здобули представники спеціальності «Фінанси та кредит».
«Політ фантазії й творчості!» - так можна охарактеризувати конкурс, у ході якого кожна група презентувала свій фаховий напрямок підготовки. Відповідно сервіровані столи із стравами, що пов’язані із майбутньою професією, та художні номери творчих представників груп стали справжнім випробуванням для журі. Проте кращих й спритніших все ж визначили й нагородили не тільки грамотами, а й солодкими подарунками. У конкурсі тематично-професійного прикрашання столу перемогу вибороли представники спеціальності «Організація туристичного обслуговування».
Свої артистичні здібності демонстрували майже усі першокурсники. Це була своєрідна генеральна репетиція «Дозвольте відрекомендуватися». Справа у тому, що минулого навчального року студенти коледжу не брали участь загальноуніверситетському заході, але сподіваються достойно представити свої таланти цього року.
Під час заходу журі відзначило вокальні номери Дарини Закарлюки та Катерини Пастух із «Організації туристичного обслуговування». Сподобався присутнім і танок Тамари Бутенко (спеціальність «Фінанси і кредит»). Справжню оду праву, до того ж, складену нею самою, виголосила майбутній правознавець Наталя Будняк. Найбільш яскравим і креативним визнали виступ першокурсників «Розробки програмного забезпечення», що, презентуючи обрану спеціальність, вдало використали попурі із відомих мелодій. Директор коледжу Олена Грибанова відзначила активність усієї їхньої групи.
Узагалі, саме майбутні програмісти посіли перше загальнокомандне місце у змаганні.
До організації Дня здоров’я залучилися й представники Студентської ради ЗНУ, забезпечивши технічне оснащення й музичний супровід заходу.
Свято вдалося на славу! Позмагалися, відпочили, подихали свіжим повітрям, набралися сил, адже незабаром - атестація і перші заліки.

Економіко-правничий коледж ЗНУ

Схожі новини