Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / День освітянина у ЗНУ: подарунок викладачам від щирого серця

День освітянина у ЗНУ: подарунок викладачам від щирого серця

05.10.2009 12:47 Центр виховної та культурно-масової роботи Свято

Навіть похмура погода не змогла зіпсувати святкового настрою під час відзначення Дня освітянина у Запорізькому національному університеті. На викладачів нашого вишу цього дня чекали квіти, привітання від студентів, а також – святкова програма, підготовлена відділом виховної та культурно-масової роботи.

Від імені усіх студентів ведучі заходу – представник факультету соціології та управління Ігор Пилипенко та Юлія Турчик (факультет фізичного виховання) - привітали викладачів із професійним святом, підкресливши, що це – найважливіша у світі професія. Анна Василенко, Микола Білик, Іван Красніков, який на минулорічному конкурсі «Дозвольте відрекомендуватися» виборов титул «Золотий голос першого курсу»; Юлія Данилюк і Богдан Корнелюк подарували присутнім свої пісні.
Представники хореографічної студії бально-спортивного танцю під керівництвом Андрія Крупкіна перетворили свої виступи на справжню виставу, викликавши у присутніх шквал оплесків.
Завершився виступ побажанням усім викладачам нових трудових звершень, особистого щастя та, головне, вдячних та пильних студентів.

Схожі новини