Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ взяли участь у Покровському ярмарку

Студенти ЗНУ взяли участь у Покровському ярмарку

13.10.2009 11:39 конкурс концерт факультет журналістики факультет фізичного виховання факультет соціології та управління

Запорізький національний університет взяв активну участь в організації дозвілля мешканців Запоріжжя та гостей міста на Покровському ярмарку, який відбувся в суботу 10 жовтня. Студентка ЗНУ отримала від запорізького мера одночасно три дипломи.

Представники нашого вишу, студенти факультету журналістики Вікторія Музальова, Анна Музалевська, Карина Скліфос, Аліна Горохова та студенти факультетів фізичного виховання і соціології та управління Юлія Турчик і Ігор Пилипенко привітали мера міста Євгена Карташова із святом та продемонстрували всім присутнім своє красномовство та вміння зацікавити публіку веселими конкурсами та жартами.
Показали студенти нашого університету і свої танцювальні можливості, виконавши вальс, танго та тектонік. Серед них - студенти факультету соціології та управління Андрій Крупкін, Анастасія Битко, Анастасія Веселовська, Тетяна Гладун, Валерія Семенова, Олеся Телешко, Маргарита Шадрина, студенти факультету соціальної педагогіки та психології, а також факультету журналістики Максим Леонов і Віктор Туман.
Свої пісні, а також гарний настрій подарували всім відпочиваючим найкращі вокалісти ЗНУ Анна Василенко, Арина Копитюк, Тетяна Тимощук, Богдан Карнелюк, Євгенія Кондрашова, Катерина Мушкет, Іван Красніков та Анна Носенко.
Студентка факультету соціології та управління Анастасія Битко була нагороджена від імені Президента України трьома дипломами «Найкраща Міс Запорізького національного університету», «Найкраща Міс міста Запоріжжя» та «Красуня міста Запоріжжя».

Олена Переверзєва

Схожі новини