Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Безкоштовні мовні тестування в ЗНУ

Безкоштовні мовні тестування в ЗНУ

14.10.2009 12:15 німецька мова

8 жовтня у Запорізькому національному університеті відбулося безкоштовне мовне тестування з німецької на сертифікат DAAD. Онлайн тестування на сертифікат DAAD, що проводиться у нашому виші в рамках Європейського тижня якості освіти, прийшло понад 100 студентів різних факультетів ЗНУ, а також студенти сусідніх навчальних закладів: КПУ, ЗНТУ, ЗДІА тощо. Приємно здивована таким ентузіазмом, лектор DAAD пані Антьє Крюгер дала згоду на проведення додаткового тестування у суботу, 17 жовтня.

Німецька служба академічних обмінів DAAD – надійний партнер усіх, хто цікавиться навчанням або проведенням наукових досліджень у Німеччині. В арсеналі DAAD – велика кількість програм фінансової підтримки студентів, аспірантів, молодих науковців, які бажають навчатися у ФРН. Ось лише декілька пропозицій від DAAD на поточний навчальний рік:
Наукові стажування для викладачів та науковців (1-3 місяці) – для наукових співробітників з усіх спеціальностей з науковим ступенем, без вікових обмежень.
Наукові стипендії для аспірантів та молодих науковців (до 10 місяців) – для стажування або підвищення наукової кваліфікації пошукачів з усіх спеціальностей.
Стипендії на навчання для випускників ВНЗ (10-24 місяці) – для бакалаврів/спеціалістів з усіх спеціальностей для навчання у німецькому ВНЗ у магістратурі.
Стипендії DAAD/OSI (двічі по 3 місяці – з роки) – для випускників та молодих викладачів ВНЗ з України в галузі гуманітарних та суспільних наук: магістратура, аспірантура, наукове стажування.
Стипендії для написання дипломних робіт для студентів-германістів (1-3 місяці) – для студентів факультету іноземної філології останнього року навчання.
Міжнародна програма для журналістів (3 місяці) – для дипломованих журналістів з досвідом роботи за спеціальністю, віком від 25 до 35 років.
Програма Європейського університету Віадріна – стипендії університету Віадріна (Франкфурт-на-Одері) для українських студентів зі спеціальностями «право», «культурознавство», «економіка» для навчання на магістерських програмах.
EBR – стипендії на навчання для випускників в галузі економіки: післядипломні магістерські програми.
Семестрові стипендії для германістів (5 місяців: жовтень-лютий) – для студентів факультету іноземної філології, які на початку програми будуть навчатися на 3-4 курсі за фахом «германістика».
Літні курси у німецьких ВНЗ (3-4 тижні) – курси підвищення кваліфікації для студентів або молодих викладачів з високим рівнем володіння німецькою мовою.
Учбові поїздки груп студентів до Німеччини (до 2 тижнів) під керівництвом одного викладача.
Обов’язковою вимогою для участі у програмах DAAD є володіння німецькою мовою. Сертифікат DAAD, що підтверджує рівень володіння німецькою за загальноєвропейською шкалою CEFR, дає не лише змогу брати участь у широкому спектрі програм академічного обміну, але й можливість вступу до деяких німецьких ВНЗ без додаткового іспиту з німецької мови.
Для тих, хто лише починає вивчення німецької або бажає вдосконалити свій мовний рівень, в університеті працює Центр вивчення німецької мови за підтримки Гете-інституту (ІІ корп., к. 313, тел. 289-12-71).
Отже, чекаємо на всіх бажаючих 17 жовтня у ІІ корпусі ЗНУ, ауд. 241 та 330

Графік тестувань:
І група – 9.30
ІІ група – 10.30
ІІІ група – 11.30

Увага! Кількість місць у комп’ютерних класах обмежена. Прохання до учасників заздалегідь зареєструватися у міжнародному відділі ЗНУ (к. 26 І корп., тел. 213-48-31)

Начальник міжнародного відділу
Олена Тупахіна

Схожі новини