Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Завтра.UA» для молодих науковців ЗНУ

«Завтра.UA» для молодих науковців ЗНУ

28.10.2009 14:46 Конкурс

22 жовтня 2009 року відбувся публічний захист студентських наукових робіт, представлених на Конкурс Стипендіальної програми Фонду Віктора Пінчука «ЗАВТРА.UA». На відбірковий тур Конкурсу було представлено 35 робіт. Для порівняння: минулого року було подано 17 робіт, 15 з яких було відібрано, а 7 студентів ЗНУ стали стипендіатами Програми, єдиними представниками Запорізької області на Конкурсі.

Найактивнішими цього року стали філологічний та економічний факультет, кожен з яких підготував по 6 претендентів на здобуття цієї стипендії. Упродовж 5 годин конкурсанти презентували свої наукові дослідження з різних наукових напрямків, демонстрували слайд-шоу. При оцінюванні робіт бралися до уваги науково-дослідна та соціальна діяльність конкурсантів, попередньо оцінена Організаційним комітетом Конкурсу за вимогами Фонду, а також новизна, актуальність, практичне значення конкурсної роботи.
Слід зазначити, що журі у складі проректора з наукової роботи Сергія Бостана, начальника науково-дослідного сектору ЗНУ Вікторії Меняйло, деканів математичного факультету Сергія Гоменюка, менеджменту - Ірини Шавкун, біологічного - Людмили Омельянчик, факультету соціології та управління - Максима Лепського, філологічного - Тамари Хом’як, а також заступників деканів з наукової роботи було важко відібрати 15 найкращих робіт (згідно з квотою для ВНЗ - партнерів Програми).
За результатами публічного захисту переможцями стали: Наталія Башук, Інна Рибалко, Юрій Куліш (філологічний факультет), студенти біологічного факультету Андрій Домнич, Наталія Дударєва, Марина Псьол, представники факультету менеджменту Катерина Лєщіна, Марина Голованова. А також Пальчик Наталія з математичного факультету. Факультет СПП гідно представили Ганна Ткач, Олександра Чірка, Тетяна Драніцина. Крім того, переможцями стали Лідія Пихтєєва (факультет журналістики), студентка історичного факультету Наталія Литвиненко та Євтушенко Михайло з економічного факультету. Студенти, чиї роботи пройшли публічний захист, матимуть у додатковому підсумку ще 4 бали. Але й усі, хто не пройшов захист, можуть спробувати самостійно відправити до 31 жовтня 2009 року пакет документів та свою конкурсну роботу. Будемо сподіватися, що і цього року наші студенти гідно представлять ЗНУ на всеукраїнському рівні.
Детальну інформацію про подальший перебіг подій Конкурсу можна буде отримати у офіційного представника Програми в нашому університеті – Ірини Христич (IV корпус, 324 каб., телефон: 764-47-23) або на сайті Програми: www.pinchukfund.org/zavtra

Світлана Сириця

Схожі новини