Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ долучився до патріотичного виховання

ЗНУ долучився до патріотичного виховання

30.11.2009 11:19

26 листопада в Запорізькій обласній державній адміністрації відбулося відкриття дводенної ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції з питань патріотичного виховання молоді. Одним із співорганізаторів заходу виступив Запорізький національний університет, на базі якого проходили деякі секції конференції.

У роботі конференції взяли участь заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Микола Фролов, заступник голови облради Анатолій Світлицький та міський голова міста Запоріжжя Євген Карташов, начальник відділу військово-патріотичного виховання міністерства оборони Вячеслав Бугиль, радник президента Росії з питань патріотичного виховання Володимир Лутовинов. В ході заходу було нагородженио почесними грамотами Запорізької обласної державної адміністрації викладача юридичного факультету Ігора ЗУбко та декана факультету соціології та управління Максима Лепського. Науково-практична конференція зібрала у Запоріжжі майже 300 фахівців з патріотичного виховання молоді з багатьох куточків України. Приїхали поділитись досвідом і колеги з Росії та Болгарії.
Під час конференції працювало 7 секцій: «Духовна та культурна складова формування особистості громадянина – патріота», «Сімейне та громадське виховання як сфера становлення патріота», «Громадянське та патріотичне виховання у сучасній системі освіти», «Військово-патріотичне виховання у сучасному українському суспільстві. Традиції козацької педагогіки», «Державне управління та місцеве самоврядування в концептуалізації патріотичного виховання» та інші.
Робота трьох секцій проходила на базі Запорізького національного університету. Зокрема, організацію роботи секцій взяли на себе юридичний факультет, факультет соціології та управління та факультет фізичного виховання.
За результатами конференції було створено кілька рекомендацій. Одна з них - створити науково-дослідницький майданчик на базі Обласного центру патріотичного виховання молоді. По завершенні науково-практичної конференції в обласному центрі молоді відбувся круглий стіл на тему «Обмін досвідом роботи з патріотичного виховання».