Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ поспілкувалися з американським журналістом

Студенти ЗНУ поспілкувалися з американським журналістом

02.12.2009 15:58

2 грудня відбулася студентська зустріч із журналістом Вашингтонського громадського радіо «Національне спільне радіо» Деніелом Чарльзом. Гість розповів про розвиток американського радіо та особливості роботи радіожурналістів.

Деніел Чарльз починав свою кар’єру в науковому тижневику в Англії. Нині гість ЗНУ активно співпрацює зі студентами Києво-Могилянської академії. На зустрічі обговорювалася проблема надання молоддю переваги телебаченню, аніж радіо та газетам. Вирішення проблеми гість вбачає в інформаційному наповненні – необхідно забезпечувати слухачів тими повідомленнями, які вони хочуть чути. «Ви працюєте на людей – і це ви маєте пам’ятати», - звернувся до присутніх Деніел.
Студентів та викладачів цікавила не тільки галузева інформація. Зокрема, вони поцікавилися у гостя наступним: чим Україна зацікавила США, чи є відмінності між американськими та українськими студентами. На ці та інші питання гість університету відповідав із задоволенням.
Нагадаємо, що завтра за участю американського гостя в ЗНУ відбудеться круглий стіл на тему: «Традиції і реалії висвітлення виборів у американських ЗМІ». Початок круглого столу - о 13.00 в 224 аудиторії (2 корпус).

Маргарита Гришкіна,
студентка другого курсу факультету журналістики