Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЗНУ відбулася зустріч з відомими письменниками

В ЗНУ відбулася зустріч з відомими письменниками

09.12.2009 11:23

8 грудня студенти факультету журналістики зустрілися з лауреатами літературного конкурсу «Коронація слова» Андрієм Кокотюхою, Мілою Іванцовою та Маріанною Малиною в Науковій бібліотеці ЗНУ.

Тільки Маріанна Малина раніше презентувала свої твори в Запоріжжі. В жовтні вона представила читачам свою книгу «Фиолетовые дети». Андрій Кокотюха та Міла Іванцова стали відкриттям для студентів. Кожен з гостей пише в різних літературних жанрах – майбутні журналісти могли ознайомитися з трьома підходами до літературної творчості. Андрій Кокотюха з дитинства писав казки-бойовики, Мілі Іванцовій ближчою є реалістична проза – вона вивчає молодіжний сленг. Маріанна Малина – автор фантастичних романів, яка читає все, що попадає в поле її зору.
Після зустрічі та презентації книг «Повзе змія», «Родовий відмінок» та інших творів, студенти поставили письменникам запитання та змогли отримати автографи.

Олександр Карпюк,
фото автора