Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ відвідав Сергій Тігіпко

ЗНУ відвідав Сергій Тігіпко

10.12.2009 16:42 Візит визначних людей

Вчора Запорізький національний університет відвідав кандидат на пост Президента України, відомий фінансист, екс-голова Національного банку України, кандидат економічних наук Сергій Тігіпко. Зустріч проходила в рамках проведення політологічного клубу, який постійно діє на базі факультету соціології та управління ЗНУ.

На засіданні політологічного клубу студенти та викладачі мали змогу поспілкуватись з політиком на теми зовнішньополітичних пріоритетів, економічної стратегії розвитку держави, структурних демократичних реформ у внутрішній політиці.
В своєму виступі Сергій Тігіпко торкнувся питань власного становлення як політика і успішного бізнесмена, зауваживши, що в процесі успішного досягнення поставленої мети необхідним є використання західного досвіду роботи, компетентність, вибір успішної стратегії розвитку, а також впевненість у своїх силах.
Стратегічним орієнтиром своєї роботи Сергій Леонідович вважає підтримку науки та таких галузей виробництва, як літакобудування.
На думку політика, наша держава сприяє уніфікації вищої освіти, в той час коли на заході цінуються інновації, а фінансування науки відбувається через надання грантів і фінансової самостійності університетам.

Олена Переверзєва