Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ змагалися за звання найкращого знавця хімії

Студенти ЗНУ змагалися за звання найкращого знавця хімії

11.12.2009 09:50

Минулого тижня на біологічному факультеті влаштували конкурс студентських наукових робіт «Найкращий знавець хімії». Продемонструвати свої знання у цій галузі науки виявили бажання 15 чоловік із різних курсів.

Захід розпочався з брейн-рингу на знання теоретичних аспектів хімії. Нагородою за правильні відповіді стали бали, які додали до загальної конкурсної оцінки.
Результати змагання оцінювало журі у складі декана біологічного факультету професора Людмили Омельянчик, професора кафедри хімії Олександра Бражка, викладача кафедри хімії Наталії Лашко, доцента кафедри хімії Тамари Панасенко, старшого викладача кафедри хімії Ніни Синяєвої, заступника декана біологічного факультету з виховної роботи, асистента кафедри хімії Оксани Ткачук й асистента кафедри хімії Ірини Лабенської.
Підтримати конкурсантів на захід завітали їхні наукові керівники, а також інші викладачі кафедри хімії. Серед них – доценти Ольга Луганська та Вікторія Третякова, асистенти кафедри Вікторія Генечева й Данило Коваленко.
Найкращими серед представлених на конкурс доповідей визнали наукові розвідки Анастасії Голубенко «Пристрій для електрохімічної очистки промислових стічних вод від ціанідів та ароматичних вуглеводів (фенолів)»; Ганни Куропятникова «Історія та перспективи розвитку хімії високомолекулярних сполук»; Ксенії Новікової «Роберт Вільгельм Бунзен. Життя і наукові досягнення». Також журі відзначило роботи Вікторії Рябенко «Вплив електроактивної води на сорбційну властивість твердих адсорбентів», Катерини Федінчик «Платинова фільтрація в методах очистки горілки».
Найкращі роботи були відзначені грамотами від ректора ЗНУ Сергія Тимченко та декана біологічного факультету Людмили Омельянчик.
За рішенням комісії перше місце розділили третьокурсниця Анастасія Голубенко та студентка четвертого курсу Ганна Куропятникова. Друге місце виборола четвертокурсниця Ксенія Новікова. До речі, вона - єдина серед переможців представниця спеціальності не «Хімія», а «Біологія» (спеціалізація: «Біохімія та імунологія»). Бронзу розділили між четвертокурсницями Катериною Федінчик та Вікторією Рябенко.

Більше фото дивіться тут: