Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Запорізький університет» переміг на всеукраїнській виставці молодіжної преси

«Запорізький університет» переміг на всеукраїнській виставці молодіжної преси

14.12.2009 13:27 Нагороди Конкурс Виставка Газета «Запорізький університет» досягнення

Обласну академічну газету «Запорізький університет» відзначили як краще студентське друковане ЗМІ на V Всеукраїнській виставці газетних видань молоді «Молодіжний акцент». Їй присудили перше місце в номінації «Студентська преса».

Попри кризу, бажання взяти участь у виставці виявили 100 колективів студентської, молодіжної та шкільної преси із 14 областей України. Організатори заходу відібрали серед претендентів 50 найкращих видань, які і запросили на конкурс-виставку. Та через об’єктивні причини, зокрема, через напружений графік навчання після карантину на виставку змогли завітати редакційні колективи лише 30 видань.
Організатор заходу – Запорізька обласна молодіжна громадська організація «Прес-центр «Акцент» - та партнери – Комітет у справах сім’ї та молоді Запорізької міської ради, Запорізька обласна рада, Торгово-промислова палата, Управління у справах сім’ї, молоді та спорту, Управління освіти і науки облдержадміністрації та інші – подбали про цікаву та насичену програму. На гостей чекали не лише презентації видань, але й майстер-класи від відповідального редактора донецької газети «Донбасс» Сергія Черних і керівника інформаційно-аналітичного відділу Чорнобильської атомної електростанції Майї Руденко. Також усі бажаючі взяли участь у засіданні круглого столу, присвяченого сучасному стану та перспективам розвитку вітчизняних молодіжних ЗМІ.
Нагородження конкурсантів проходило в чотирьох номінаціях: «Міська шкільна преса», «Шкільна преса малих міст та селищ», «Студентська преса», «Молодіжна преса».
Голова комітету у справах сім’ї та молоді Запорізької міської ради Ігор Філіпенко, директор Обласного центру патріотичного виховання молоді Наталія Власова, ректор Запорізького обласного інституту післядипломної освіти Володимир Пашков вручили переможцям грамоти та кубки. При цьому всі вони відзначали важливість професії журналіста для становлення України як сильної європейської держави. Також у вітальних промовах йшлося про відповідальність та небайдужість молодшого покоління.
Шеф-директор прес-центру «Акцент» Володимир Систеров підкреслив, що «єдина мета, яка об’єднує сотні колективів газетних видань молоді – змінити світ на краще» і подякував усім організаторам та учасникам виставки за громадянську активність.
Нагадаємо, що це вже вчетверте колектив газети ЗНУ бере участь у «Молодіжному акценті». У попередні рази журі, відзначаючи гарний рівень газети, усе ж стабільно присуджувало їй друге місце.

Таміла Тарасенко

Схожі новини