Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ відвідав Президент України

ЗНУ відвідав Президент України

29.12.2009 11:41

28 грудня Президент України Віктор Ющенко здійснив робочу поїздку до Запорізької області. Під час поїздки Глава держави відвідав ЗНУ, провівши зустріч зі студентами та викладачами Запорізького національного університету.

Віктор Ющенко наголосив на основних завданнях розвитку вищої освіти на найближчу перспективу, зокрема на вдосконаленні мережі існуючих вищих навчальних закладів, продовженні європейської інтеграції вищої школи, підвищенні автономності навчальних закладів та на утвердженні студентського самоврядування.
Віктор Андрійович зазначив, що освіта – це головний пріоритет для України. «Перед нами стоїть відповідальне завдання – прискорити запровадження європейських стандартів у вищій школі, не втрачаючи при цьому найкращих власних традицій. Виконання цього завдання на практиці означає, що з 2010 року наша вища освіта вже буде інтегрована до Європейського Союзу».
Президент підтримує європейську концепцію інклюзивної освіти. За словами Віктора Ющенка, зараз в українських вишах навчається близько дев’яти тисяч студентів з обмеженими можливостями.
У своєму виступі Глава держави торкався і теми виборів, проблеми свободи слова, економічних проблем, внесення змін до Конституції. Головною тезою виступу Президента стала цитата Дмитра Павличка про те, що в Україні є держава, але відсутня консолідована нація. Для того, щоб досягати успіхів у великих справах, українці мають стати справжньою спільнотою, впевнений Віктор Ющенко.