Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Фізичний факультет відкрив для абітурієнтів свої двері

Фізичний факультет відкрив для абітурієнтів свої двері

23.02.2010 11:22

21 лютого у першому корпусі Запорізького національного університету відбувся День відкритих дверей. Сюди запросили тих, хто мріє стати у майбутньому студентом фізичного факультету.

Традиційно привітав майбутніх студентів декан факультету Анатолій Добрун, а завідуючий кафедрою прикладної фізики Валерій Міщенко пообіцяв «бурхливе студентське життя» в найкращому розумінні цього слова.
Абітурієнти відвідали лабораторію оптичної спектроскопії, фізико-технічну лабораторію та лабораторію поверхневої фізики. Спостерігаючи за тим, як тендітні дівчата стоять посеред приладдя, мимоволі виникло питання: чи бува не передумали вступати на факультет? Абітурієнтка Дарина Саная з Нікополя говорить: «Дивне відчуття, але після побаченого бажання керувати такою технікою тільки посилилося! А взагалі подих перехоплює від отриманої інформації!»
Шановні вступники, якщо ви ще не встигли побувати в ЗНУ - ласкаво просимо на День відчинених дверей у Запорізькому національному університеті, який відбудеться 21 березня!

Єлизавета Спиридович