Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Мелітополі стало більше фотографів

В Мелітополі стало більше фотографів

26.02.2010 11:04

23 лютого на економіко-гуманітарному факультеті ЗНУ відбувся перший випуск групи «Художня фотозйомка». Одинадцять випускників, закінчивши курси факультетського Центру бізнес-освіти, отримали сертифікати державного зразка.

Слухачі фотокурсу – молоді, енергійні, талановиті люди, які дійсно стали фотографами нової генерації. Кожен з них знайшов свій творчий стиль. Під керівництвом інструктора Сергія Риженка, курсисти оволоділи експозицією та фокусуванням, корекцією кольору та композицією, особливостями природного освітлення. Вони навчилися фотографувати дітей, тварин, робити портфоліо, наочну та макрозйомку, працювати з моделями. Двадцять кращих робіт випускників виставлені у фотогалереї факультету.
Окрім підготовки фотографів, в Центрі бізнес освіти навчали секретарів. Протягом курсу «Секретар-референт» 6 дівчат, разом з інструктором Наталією Крижановською, вивчали вимоги до оформлення документів, види їх реєстрації, етику та психологію ділового спілкування, машинопис, одержали практичні навички роботи з офісною технікою тощо.
Урочистій даті були присвячені презентації «Як це було», театральна постанова «Битва самураїв за кохання» та тематичні пісні у виконанні студентів факультету, а також торти з феєрверками.